Як заробити і накопичити на власну квартиру?

У більшості людей наступає час, коли виникає бажання з'їхати від батьків і жити у власній квартирі. При цьому виникає супутнє питання, як заробити і накопичити на власне житло.

Багатьом людям рівень доходу дозволяє покривати тільки свої базові потреби, а при вивченні кредитних пропозицій з високими процентними ставками багато українців і зовсім впадають у відчай, відмовляючись від ідеї придбати житлоплощу. Однак опускати руки не варто, адже придбати житло з невеликим, але стабільним доходом - це цілком реальне і вирішуване завдання.

Як правильно накопичувати кошти на квартиру

Щоб почати накопичувати на квартиру перед цим важливо визначитися з її параметрами, включаючи житлову площу, переважне місце розташування (район, поверх, вид з вікна) та ін. Адже дані параметри пошуку істотно впливають на вартість нерухомості.

Після установки конкретної фінансової мети необхідно оцінити рівень своїх доходів. Тривалість збору коштів на квартиру безпосередньо залежить від щомісячного доходу і сум обов'язкових витрат.

Накопичувати набагато простіше при стабільній заробітній платі. Якщо більшу частину доходу складають премії, то в разі погіршення фінансового стану існує ризик витрати всіх своїх заощаджень на житло.

Якщо прийнято рішення збирати на квартиру, вкрай важливо обмежити доступ до накопичень, адже існує спокуса витратити заощадження на інші цілі. Обмежити доступ до заощаджень можна шляхом оформлення депозиту в банку, відкриття рахунку з окремою картою або переведення коштів в іноземну валюту. Деякими банками надаються спеціальні сервіси з обмеженням зняття коштів до моменту накопичення певної суми.

Як заробити на квартиру?

Якщо сума щомісячного доходу не перевищує 10 тис.грн, то порад про інвестиції не достатньо для накопичення коштів на квартиру. Щоб просунутися вперед до досягнення мети потрібно або збільшити свій заробіток або відшукати додаткове джерело доходу.

В якості додаткового доходу може стати:

  • заробіток на хобі. Улюблена справа може стати непоганим джерелом додаткового доходу. Так, виготовляючи одяг, блокноти, продаючи випічку, Ви не тільки будете отримувати задоволення від процесу, але ще і заробляти.
  • друга робота або підробіток. Якщо графік основної роботи дозволяє, то можна знайти другу роботу або зайнятися підробітком у вільний час. При цьому важливо поєднувати заробіток на двох роботах так, щоб не втрачалася якість роботи на обох. В якості підробітку можна вибрати як фізичну працю (послуги вантажника, масажиста та ін), так і розумову працю в режимі онлайн (робота на фрілансі через інтернет).

На чому не варто економити?

При накопиченні коштів на квартиру, ні за яких обставин не можна економити на наступних важливих складових:

  • здоров'я. Не можна економити на профілактиці захворювань, прийомі вітамін, зверненні при необхідності до лікаря. Інакше запущене захворювання обійдеться ще дорожче і призведе до більш тяжких наслідків для організму;
  • безпека. Не можна економити на дверях, замках, сигналізації в будинку, а також на сигналізації і обслуговуванні автомобіля. Адже від цього залежить життя і здоров'я всієї родини;
  • харчування. Необхідно харчуватися натуральними продуктами, фруктами і овочами, які містять вітаміни і мікроелементи. Це допоможе запобігти безлічі захворювань і підвищити продуктивність;
  • навчання. Нові навички та підвищення рівня кваліфікації допоможуть збільшити заробіток, і, як наслідок, прискорять накопичення коштів на квартиру. Тому вкрай важливо не економити на різних навчаннях, які необхідні для особистісного та професійного зростання.

У разі маленької заробітної плати і при відсутності пільг від держави процес накопичення грошей на квартиру дуже тривалий і складний, алепри дисципліні і працьовитості цілком посильний. Якщо обраний такий орієнтир, також важливо відсікти негативні переконання про те, що неможливо самостійно накопичити на квартиру. Крок за кроком необхідно йти на шляху до своєї мети, не допускаючи послаблень у витратах. А в разі необхідності збору залишку коштів на квартиру можна звернутися до онлайн сервісу кредитування. Тут зможуть забезпечити швидку фінансову допомогу до 15 тис.грн при мінімальних вимогах.