Способи заробітку для підлітків в інтернеті 2020

У сучасних реаліях життя багато дітей крім кишенькових грошей, які їм дають батьки, потребують додаткових коштів для виконання власних бажань і самореалізації. І щоб отримати ці гроші багато підлітків замислюються над підробітком.

У зв'язку з високим попитом реклами товарів і послуг в інтернеті, освоювати такі професії, як копірайтер, рерайтер, дизайнер, модератор можна вже з підліткового віку. Крім цього заробіток можна отримати за допомогою коментарів, проходження опитувань, репоста тощо. Одними з найпоширеніших способів заробітку для підлітків в інтернеті без вкладень є?

Участь в опитуваннях. Такий підробіток підійде навіть 12-ти річному школяреві. Для цього необхідно пройти реєстрацію на одному з українських сайтів, де проводять опитування (Tgmpanel.com.ua, Myiyo.com, або Surveyharbor.com). Кожне опитування оцінюється від 12 до 50 грн. Для проходження опитування можна використовувати комп'ютер, планшет або мобільний телефон.

Заробіток на кліках (серфінг). Полягає в перегляді реклами і сайтів, щоб збільшити трафік і підвищити рейтинг. Такий підробіток можна знайти на сервісах Seosprint.net, Socpublic.com., які принесуть невеликий прибуток (близько 100 грн / місяць).

Читання листів. Щоб отримати гроші потрібно прочитати лист і відповісти на перевірочні питання. Що стосується оплати, то в середньому за один прочитаний лист платять 50 копійок. Але при цьому для такого підробітку не потрібно витрачати багато сил і часу.

Написання відгуків і коментарів. Коментарі та відгуки залишаються про товари і послуги. Знайти замовника такої послуги найпростіше через реєстрацію на сервісі Advego.com. В середньому тариф за таку роботу становить 10-25 грн за 1000 знаків тексту.

Обробка зображень. Якісні зображення потрібні багатьом сайтам. Це і інтернет-магазини, і постачальники онлайн-послуг, і блогери. Людину, яка вміє якісно обробити знімки, не так просто знайти. І тому у підлітків, що мають бажання розвиватися в даному напрямку, є шанс освоїти цю майстерність і стати затребуваним фахівцем. Шукати замовників таких послуг найкраще через біржі фрілансу Freelance.ua, Freelancehunt.com, Kabanchik.ua.

Рерайт / копірайт. Така робота підходить для тих, хто любить і вміє писати. Для цієї роботи потрібно бути грамотним і посидючим. Рерайт полягає в обробці текстового матеріалу для його подальшого використання (текст грамотно переписується своїми словами). Копірайт полягає в написанні тексту на основі декількох джерел з використанням ключових слів. Такі матеріали потрібні для реклами, просування товарів/послуг тощо.

Переклад текстів. При знанні мови даний спосіб може принести хороший заробіток. Пошук замовлень можна здійснювати через Work.ua, Robota.ua. В середньому оплачується така робота в 30-60 грн за 1000 знаків.

Блогерство. За останній час цей варіант став популярним видом заробітку як для дітей, так і для дорослих. Найпопулярнішими нішами для розвитку свого блога є YouTube, Instagram, Tik-Tok, Blogger.com. Головна мета при такій підробці - набрати велику кількість передплатників і залучити інтерес рекламодавців, які будуть платити за рекламу своїх товарів і послуг.

Заробіток на інтернет-продажах. Заробити підлітку можна, продаючи товари, зроблені власноруч. Це можуть бути в'язані або вишиті речі, іграшки, прикраси, випічка та ін. Продавати власні творіння можна через OLХ, Zolotiruky.in.ua, Skrynya.ua, Handmadeua.com.ua.

Більшість зазначених варіантів дозволяють отримувати заробіток відразу на банківську картку. Гроші за роботу можна переводити на картку батьків або оформити картку Юніора в одному з банків України.