Чи можна влаштуватися на роботу з простроченим кредитом?

Існує думка, що при наявності боргів за кредитом можуть виникнути проблеми з працевлаштуванням. Для тих, хто знаходиться в пошуку роботи, важливо розібратися, чи можуть борги по кредиту вплинути на рішення роботодавця або ця можливість є вигаданим міфом.

Кому можуть відмовити в роботі через кредит?

Отримати відмову в працевлаштуванні на законних підставах можуть наступні категорії людей:

  • працівники колекторської компанії;
  • банківські клерки, менеджери фінансових організацій;
  • люди, діяльність яких раніше була пов'язана з фінансами, цінним майном;
  • управлінці, які претендують на високі посади.

У кожного громадянина, який має кар'єрні амбіції, має бути приведене в порядок фінансове досьє з відсутністю проблем з кредиторами. З чого випливає, що бухгалтерам, касирам, комірникам необхідно погасити кредит з простроченням, щоб роботодавець не боявся додаткових ризиків при їх працевлаштуванні.

Для чого роботодавці перевіряють кредитну історію і які у них є для цього підстави?

Роботодавці далеко не завжди перевіряють потенційних співробітників на фінансову старанність. Як правило, така практика спостерігається в корпораціях або великих компаніях з хорошими умовами праці та високим рівнем заробітних плат. Подібні дії виправдовуються високими стандартами і внутрішніми правилами компаній. При цьому складно визначити остаточно, чи проходять всі претенденти перевірку кредитної історії або такий принцип перевірки поширюється лише на певні посади (директор, начальник департаменту, менеджер вищої ланки та ін.).

У будь-якому випадку, при влаштуванні на роботу, краще завчасно привести в порядок власну фінансову репутацію. Так, фахівці з найму рекомендують перед влаштуванням на роботу перевіряти свою кредитну історію. Таку перевірку можна зробити один раз на рік безкоштовно через Українське бюро кредитних історій (УБКІ). У тому випадку, якщо в кредитній історії виявляться записи про порушення, то необхідно виправити свою кредитну історію. Для цього потрібно погасити заборгованість по кредиту або списати борги по кредиту.

Що робити якщо відмовляють у працевлаштуванні через кредит?

Щоб борги по кредиту не стали перешкодою при працевлаштуванні закрити заборгованість можна шляхом отримання нового кредиту на більш вигідних умовах. Як правило, не скрізь можна знайти кредиторів, готових співпрацювати з боржниками за кредитами. Однак сервіс онлайн кредитування є альтернативою для таких позичальників, і може допомогти вирішити питання з боргами по старих кредитах.

Кредит із поганою кредитною історією доступний для позичальників від 18 років, які проживають у межах країни: Біла церква, Вінниця, Житомир, Івано-франківськ і т.д., а також мають при собі паспорт. На даному сервісі можна отримати кредит незалежно від рівня заробітку, працевлаштування та заборгованості за кредитами.

Щоб оформити заявку на кредит необхідні тільки паспорт та ІПН, а для переведення кредиту знадобиться діюча банківська картка. Заявка на кредит обробляється моментально, тому отримати гроші на кредит і вирішити проблему зі старими боргами можна за 15 хвилин:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ