Багато українців потребують відшукання готівкив кредит. У цій статті ми розглянемо які умови кредитів готівкою надаються провідними банками.

Дослідження найбільш вигідних умов видачі кредиту готівкоютерміном на 1 рік проводилося Prostobank.ua. За станом на 27 липня кредити на зазначених умовах видає 21 банк. Нижче ми розглянемо сім найпривабливіших з них.

Найнижчу процентну ставку по видачі кредиту наличными пропонує Укргазбанк. Реальна процентна ставка складає 29,86%. Комісія за оформлення кредиту (разова) складає 3%. Щомісячні комісії не нараховуються. Страховку не потрібно.

На другому місці рейтингу виявилася кредитна програма від Кредобанк. Без разових і щомісячних комісій. Процентна ставка 36,99%. Без страхування.

Третім і четвертим в списку найбільш вигідних кредитів готівкою є пропозиції від Альфа-Банку і Укрсоцбанку. Ці фінансові установи обіцяють видати кредит готівкою за 59 хвилин під 35 % річних і оформленням страхування (10% від суми).

Кредит готівкою за програмою кредитування на споживчі потреби від Полтава-банку займає п'яте місце рейтингу. Реальна ставка - 38,83%, включаючи ставку 30%, разову комісію 2% і страховку 3%.

Шостою вигідною пропозицією є кредит готівкою від Банку Кредит Дніпро. Процентна ставка складає 0,01%, проте реальна ставка складе 44,46% унаслідок щомісячної комісії в 1,99% від суми і страховки в 0,2%.

Credit Agricole зі своєю кредитною програмою займає сьому сходинку рейтингу з реальною процентною ставкою 49,8% (ставка-9%, щомісячна комісія - 1,7%, страховка 2%).