кредит онлайн, кредит готівкою та кредитна карта

У кожної людини іноді трапляється терміновий брак грошей, і тоді він наважується на кредит у банку, але сьогодні, кредитування в Україні представлені різними формами видачі, умовами та максимальним сумами узгодження.

Саме тому, перед тим, як піти в перше-ліпше кредитну установу, вам бажано заздалегідь оцінити всі можливі банківські кредитні продукти для фізичних осіб, щоб знайти для себе оптимальний варіант і заощадити на безвідсотковому кредиті та на майбутньому обслуговуванні.

Ми представимо вам три види кредитів, які не потребують застави та поручителів, тобто ті грошові позики, які видаються в день вашого звернення до установи та потребують мінімальний пакет документів, для більшої зручності, а також розберемося, чим кожен з них може бути вигідним конкретно для вас.

Види швидких кредитів

Представлені нижче кредити в Україні, є найпопулярнішими, серед позикових продуктів, мають певний строк обслуговування, фіксовану процентну ставку та визначений ліміт, у рамках якого ви зможете отримати бажану суму, якщо являєтесь платоспроможним позичальником.

Кредит готівкою

Кредит готівкою оформляється у відділеннях банку, коли вам треба терміново отримати кошти сьогодні. Даний вид кредиту зараз відомий кожному. Головною перевагою готівкового кредиту є те, що ви отримуєте погоджену суму грошей через касу на руки, а починаючи з наступного місяця, визначеного числа, повинні платити конкретну суму кредитного тіла разом з відсотками. І так кожного місяця, поки не закінчиться строк договору, на який розбита загальна сума вашої позики рівними частинами. Всім позичальникам така схема відома і не виникає ніяких складнощів при отриманні та погашенні кредиту. Але, щоб все ж таки позика була схвалена, банки сьогодні потребують офіційне працевлаштування, мінімум 6 місяців, а в залежності від необхідної суми, більше 15 000 гривень, менеджер обов’язково попросить вас надати довідку з місця роботи про нарахування заробітної плати, щоб бути впевненим, що ви достатньо платоспроможний громадянин, а також маєте гарну кредитну історію. В інших випадках, достатньо буде лише надати всього паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Хочеться зауважити, що даний вид грошової позики готівкою є найбільш вигідним по сплаті відсотків, якщо вам знадобилася вся сума одразу.

Кредит на карту

Такі кредити на картку в Україні, можуть надаватися не тільки у відділення банку, шляхом безготівкового зарахування погодженої суми грошей на пластикову карту, а також дистанційно, через послуги інтернету, для більшої зручності для позичальника, наприклад, коли у людини немає зайвого часу, щоб сидіти цілий день у чергах і чекати на позитивне рішення. Частіше за все, такі позики суттєво не відрізняються від класичного готівкового кредиту, висуваються також вимоги до позичальника, стосовно документів та працевлаштування. Але, необхідно відмітити, що отримати суму грошей більше 1000-15000 гривень з першого разу, якщо ваша репутація, як клієнта, не перевірена. Такий принцип фінансування, сьогодні пропонують як банківські організації, так і кредитні спілки.

Кредитна картка

Такий інструмент кредитування, як кредитна картка, є найбільш зручним та економним, якщо у вас немає гострої потреби отримати одразу велику суму грошей. Кредитні картки сьогодні пропонують майже всі банки, а через не нарахування відсотків, якщо ви не користуєтесь кредитним лімітом, такий продукт мають майже кожен другий. Головна перевага оформлення карток з кредитним лімітом – це пільговий період, на протязі якого ви не сплачуєте відсотки банку за користування встановленим лімітом, тільки за видачу потрібної суми через банкомат – від 3-5%. Такий період частіше за все становить від 28 до 52 днів. Після його закінчення, банк починає нараховувати щомісячну комісію у розмірі 2,5-4%. Але окрім переваг, є ще і недоліки – це маленька сума погодженого ліміту. Частіше за все вона становить 3000-8000 гривень. Підвищити її можливо лише при регулярному користуванню коштами, та своєчасної їх сплатою, без виникнення моментів прострочки.