Яка вартість повного медичного обстеження?

Часто для того, щоб визначити причину недуги, необхідно пройти повне медичне обстеження організму. Адже своєчасний медичний огляд допоможе виявити захворювання на початку його виникнення, що дозволить його позбутися без важких наслідків і ускладнень.

Багато людей намагаються стежити за своїм здоров'ям, але не всі можуть дозволити собі оплатити повне медичне обстеження. Так, якщо йдеться про повне обстеження організму, включаючи скринінг, МРТ і лабораторію, то вартість такої діагностики буде вимірюватися кількома десятками тисяч гривень.

Що передбачає повне медичне обстеження організму для жінок?

Як правило, пакет повного медичного обстеження для жіночого організму включає в себе:

 • лабораторні дослідження на гормони щитовидної залози, статеві інфекції;
 • аналіз на наявність онкогенних штампів ВМП;
 • загальний біохімічний аналіз крові;
 • мікроскопія мазка;
 • УЗД органів (малий таз, черевна порожнина, щитовидна залоза, сечовивідні системи і молочні залози).

Зазначений пакет є мінімальним набором обстежень для жіночого організму. Також до даного пакету рекомендується додати огляд офтальмолога, невролога, стоматолога і отоларинголога.

Що передбачає повне медичне обстеження організму для чоловіків?

Мінімальний пакет обстеження для чоловіків включає в себе:

 • лабораторні дослідження (зішкріб на ІПП, мазок на флору);
 • загальний біохімічний аналіз крові;
 • комплексне УЗД (мошонка, передміхурова залоза).

Також чоловікам потрібно звернутися до кардіолога, уролога, гастроентеролога та офтальмолога.

Яка вартість повного медичного обстеження організму в клініках Києва та Харкова?

Щоб визначити середню вартість повного обстеженняв клініках Києва для чоловіків і жінок, обрані чотири київські клініки, а саме:

 • Клініка «Добробут». Мінімальний клінічний пакет 300 грн. Комплексне УЗД до 1,3 тис.грн. Повний курс обстеження для чоловіків 7,010 тис.грн, для жінок 6,470 тис.грн.
 • Клініка «Оберіг». Клінічний мінімум 550 грн. Комплексне УЗД до 1,8 тис.грн. Повний курс для чоловіків 9,23 тис.грн, для жінок 10,216 тис.грн.
 • Клініка «Персомед». Мінімальний пакет обстеження 290 грн. Пакет УЗД для чоловіків 600 грн, для жінок 1,2 тис.грн. Повний курс обстеження для чоловіків і жінок від 1,1 тис.грн.
 • Клініка «Медіком». Клінічний мінімум 730 грн. Пакет УЗД 700 грн. Повний курс для чоловіків від 5,815 тис.грн, для жінок від 7,365 тис.грн.

Ціни на медичне обслуговування в клініках Харкова мають такий вигляд:

 • Регіональний медичний центр. Комплексне УЗД для жінок 1 тис.грн, для чоловіків 900 грн. Клінічний мінімум не передбачений пакетами послуг, вартість повного обстеження потрібно уточнювати у адміністратора.
 • Клініка «Еввіва». Клінічний мінімум 185 грн. Пакет УЗД 310 грн. Повний курс для чоловіків 3,202 тис.грн, для жінок 3,556 тис грн.
 • Oxford Medical. Клінічний мінімум 305 грн. Комплексне УЗД 1,180 тис.грн. Повний курс обстеження 1,560 тис.грн.
 • Клініка «Лінія Життя». Пакет УЗД для чоловіків 380 грн, для жінок 580 грн. Повний курс обстеження 2,950 тис.грн. Комплексний мінімум не надається.

Таким чином, комплексне обстеження організму у великих містах країни обходиться дорого. Але на благо свого здоров'я є сенс хоча б разово виділити пристойну суму з особистого бюджету. Адже профілактика легше і дешевше лікування.

Де знайти гроші на обстеження?

Економити можна на чому завгодно, але не на здоров'ї. Але оскільки обстеження організму вимагає значних матеріальних витрат, виправити ситуацію з нестачею грошей на тимчасових умовах допоможе онлайн сервіс кредитування. Даний сервіс покликаний забезпечувати тимчасову фінансову допомогу як раз в таких ситуаціях - коли гроші потрібні на невеликий проміжок часу (до зарплати, до стипендії, до пенсії) і в невеликій сумі (від декількох сотень до декількох тисяч гривень).

Отримати фінансову допомогу через сервіс онлайн кредитування досить просто і швидко. Для цього потрібно через інтернет подати заявку на кредит. Крім заявки клієнту онлайн сервісу з документів потрібно надати паспорт та ІПН. За результатами обробки заявки та оформлення кредиту в режимі онлайн, що триває лічені хвилини, позичальник отримує кредит на банківську карту. Отримані на банківську карту гроші можуть відразу ж бути спрямовані на необхідні обстеження без втрат часу.