Як заробити на опитуваннях в Україні?

Багато компаній, щоб залучити інтерес покупців до своїх товарів і послуг, замовляють опитування на дослідних сервісах. Взяти участь в опитуваннях і на цьому заробити може кожен користувач інтернету в Україні.

За кожну заповнену анкету учасник опитування отримує грошову винагороду. Щоб скористатися такою можливістю необхідно зареєструватися на спеціальному ресурсі. Розмір доходу за допомогою опитувань буде прямо залежати від частоти проходження опитувань і від їх вартості.

Даний варіант заробітку буде цікавий тим людям, яким подобається проходити тестування і заповнювати різні анкети. Але при цьому, щоб скористатися даним варіантом заробітку, важливо знати нюанси такої роботи, перелік перевірених сайтів з гарантованою оплатою пройдених опитувань.

Як заробити на опитуваннях?

Участь в опитуваннях є цікавим варіантом заробітку в онлайн режимі.

Головними перевагами такого заробітку є:

 • розвиток споживчих здібностей;
 • можливість щомісячного заробітку на опитуваннях в розмірі декількох сотень гривень;
 • можливість впливу на якість товарів і послуг за допомогою проходження опитувань;
 • позиція опитуваної особи враховується в прийнятті важливих рішень.

Даний вид заробітку не вимагає фінансових вкладень, встановленого графіка роботи і будь-яких професійних навичок. Для того, щоб заробити таким способом необхідна наявність комп'ютера і мобільного телефону з доступом в інтернет.

Як правило, опитування робляться для отримання інформації від споживачів про товар, його якості, про переваги і недоліки продуктів та ін.

При пошуку сайту для заробітку в гривні важливо в першу чергу звернути увагу на способи виведення коштів. Так, деякі опитувальні сервіси нараховують оплату за роботу в іноземній валюті, але при цьому через платіжні системи можливий переказ коштів на карту при конвертації валюти.

Щоб заробити на опитуваннях, необхідно виконати ряд послідовних дій:

 1. вибирається сайт для опитувань з відповідними умовами;
 2. проводиться реєстрація з зазначенням адреси електронної пошти, номеру телефону, зі збереженням пароля;
 3. підтверджується реєстрація через електронну пошту;
 4. заповнюється анкета з зазначенням інформації про себе, включаючи стан здоров'я, сферу діяльності, сімейний стан, наявність шкідливих звичок, хобі та ін.;
 5. очікується запрошення на опитування, після чого необхідно чесно відповісти на всі поставлені запитання;
 6. після проходження опитування нараховуються гроші / бали на рахунок;
 7. перераховуються гроші з пройденого опитування на карту через доступні платіжні сервіси.

Повідомлення про нові опитуваннях будуть надсилати на електронну пошту. В середньому заробіток на опитуваннях може досягати до 2 тис.грн на місяць при щоденних витратах часу від 5 до 30 хвилин. Щоб отримувати більше запрошень на опитування і отримати більше заробітку, краще одночасно зареєструватися на декількох опитувальних сервісах.

Кому недоступні опитування?

Платні опитування, незважаючи на те що є легким варіантом заробітку, підходять далеко не кожному. Так, соціологічні опитування недоступні для

 • маркетологів;
 • журналістів;
 • фахівців рекламної сфери та по зв'язках з громадськістю;
 • людей, які не розуміються на темі опитування.

Наприклад, опитування по дитячому харчуванню доступне молодим мамам, опитування по алкоголю - людям, які його регулярно вживають тощо. Для журналістів, маркетологів, рекламістів закритий доступ до опитувань через знання процесу зсередини. Так, при невідповідності критеріям компанії або при порушенні правил сервіс може відсіяти учасника опитування на півдорозі його проходження без оплати за опитування.

На яких сайтах краще проходити опитування в Україні?

Нижче наведено перелік кращих сервісів, за допомогою яких можна заробити на опитуваннях в Україні, а саме:

 • TNS OPROS. Дане співтовариство пропонує платні опитування для громадян України. Після проходження реєстрації на сайті потрібно відповісти на питання після чого отримати винагороду у вигляді балів. Далі бали можна конвертувати в реальні гроші з їх подальшим виведенням на карту. 10 тис. балів прирівнюється в опитуванні до 10 грн. За кожен опитування реально отримати 40 тис.баллов. При цьому мінімальна сума для виведення коштів становить 100 грн. На сьогоднішній день доступне тільки виведення коштів на рахунок мобільного телефону. Також доступний розрахунок у вигляді знижок, сертифікатів на покупку товарів послуг.
 • TGM Panel Україна. Завданням даної компанії є дослідження серед споживачів світових брендів. Для співпраці потрібно зареєструватися на українському сайті компанії із зазначенням адреси електронної пошти та пароля. Далі вказуються особисті дані і заповнюється профіль. Після цього почнеться проходження опитувань. Після проходження першого опитування учасник зможе запросити для участі друзів та отримати за це додаткову винагороду. Опитування на сервісі оплачуються в євро. При цьому кожне завдання з урахуванням конвертації оцінюється в 42 грн. Виведення коштів можна проводити через paypal.com, накопичивши від 324 грн.
 • Survey Harbor. Даний портал пропонує чесний заробіток і доступний для громадян України. При реєстрації вибирається країна проживання, мова, вказується ім'я, адреса електронної пошти, пароль, дата народження і стать, а також дається згода на обробку персональних даних. Оновлені пропозиції за опитуваннями приходять на електронну адресу учасника і відображаються в його особистому кабінеті на опитувальному сервісі. Отримані гроші за опитування можна відразу вивести на банківську карту.

Участь в опитуваннях може принести непоганий заробіток, але не стане основним джерелом доходу через незначні суми оплат за даний вид робіт. Однак такий вид підробітку може стати приємним джерелом коштів для оплати комунальних платежів, поповнення мобільного, покупки дрібних товарів для повсякденних потреб та ін.