Як розрахувати відпускні в 2020 році?

Згідно із законом кожен офіційно працевлаштований працівник має право на щорічну відпустку в розмірі 28 днів. Незважаючи на карантинні обмеження наближається сезон літніх відпусток і щоб його фінансово спланувати, кожному буде корисно дізнатися як розрахувати відпускні.

Оплата відпустки проводиться виходячи з розміру зарплати за відпрацьований рік. При цьому важливо розуміти різницю між трудовим роком і календарним роком. Трудовий рік співробітника відраховується з першого дня працевлаштування на відміну від календарного року, який починається з 1 січня. Знайти алгоритм розрахунку відпускних відповідно до норм чинного законодавства можна на всіляких бухгалтерських сайтах, на яких інформація безперервно оновлюється і є актуальною.

Що розуміють під відпусткою?

Під відпусткою розуміють вільний від виконання своїх посадових обов'язків час, яким працівник може розпоряджатися як йому заманеться.

Відповідно до державних норм відпустка для різних категорій працівників може збільшуватися на додаткові дні відпустки, при:

роботі в шкідливих умовах. Може додаватися до 7 додаткових відпускних днів;

  • ненормованому робочому дні;
  • роботі на керівній посаді;
  • роботі в особливих умовах.

Як розраховуються відпускні виплати?

Розмір відпускних виплат в першу чергу залежить від тривалості відпустки. Щоб його визначити необхідно дізнатися кількість відпрацьованих днів за рік. Наступним етапом необхідно розрахувати відпрацьовані місяці за таким алгоритмом:

  1. Розрахувати кількість днів, що входять до розрахункового періоду.
  2. Отримане число розділити на середньомісячну кількість днів.
  3. При отриманні значення, рівного15 дням його необхідно округлити до місяця. Якщо розраховане значення менше 15, то дане значення не повинно враховуватися в розрахунку.

Відпустка за власний рахунок

Працівник може оформити відпустку за свій рахунок для вирішення своїх проблем і для власних потреб, але наразі не буде оплачуватися роботодавцем. Такий вид відпустки фактично є додатковим, і для її оформлення необхідно подати відповідну заяву роботодавцю. Така відпустка повиннна надаватися на будь-якому підприємстві, включаючи державні установи і приватні компанії.

Що стосується допустимої тривалості відпустки за свій рахунок, то протягом року кожен працівник може оформити до 15 днів такої відпустки. При цьому у відпустці за свій рахунок може бути відмовлено у разі відсутності можливості передачі посадових зобов'язань іншому працівникові або в зв'язку з напруженою інтенсивною роботою підприємства (чисельність замовлень, пік сезонної роботи та ін.).

Ініціатором відпустки за свій рахунок може бути тільки сам працівник за винятком права роботодавців відправити за свій рахунок співробітників відповідно до положень законодавства.

Калькулятор відпускних

Для прискорення розрахунків відпускних можна скористатися онлайн-калькулятором. Після того, як користувач сервісу введе вихідні дані, система в автоматичному режимі зробить розрахунок суми, яку працівник отримає в якості відпускних.

Так, розрахунок проводиться за наступним алгоритмом:

  • Вказується період відпустки. Якщо протягом зазначеного періоду було підвищення заробітної плати, то це також має бути відображено.
  • Вказуються фактичні нарахування співробітникові за розрахунковий період з урахуванням середнього денного заробітку.
  • Розрахунок суми до видачі з урахуванням податкових відрахувань.

При розрахунку відпускних важливо враховувати всі перераховані складові для отримання максимально точного розміру відпускних.