Як відпочити на вихідних з сім'єю без грошей?

Регулярно українці витрачають гроші на розваги (походи в кіно, кафе, розважальні центри і ін.) Але одним людям такі витрати не відображаються на бюджеті, а інші потребують планування таких заходів через брак грошей.

У поточних економічних реаліях сім'ї, в яких не вистачає грошей на розваги, зустрічаються набагато частіше, ніж сім'ї з достатком. Однак для того, щоб добре провести час з сім'єю не обов'язково витрачати на це гроші. Можна підійти творчо до планування вихідних і перетворити звичайні дні в приємні моменти життя. Щоб заощадити час на пошук відповідного варіанту дозвілля, нижче будуть розглянуті найцікавіші способи відпочити з сім'єю.

Відпочинок на природі

Тепла і суха погода - це можливість провести вільний час на вулиці, щоб побути на свіжому повітрі і зарядиться позитивними емоціями. Організувати дозвілля на природі можна одним з наступних варіантів:

  • організувати пікнік з піснями під гітару біля вогнища;
  • прогулятися по лісу, парку, біля озера, де можна погодувати птахів;
  • організувати спортивні ігри на відкритому повітрі (футбол, волейбол, бадмінтон та ін).

Ще одним варіантом відпочинку на вихідних без грошей і на свіжому повітрі є масові велозабіги. На сьогоднішній день веломарафони стають дедалі популярнішими, і кількість велосипедистів збільшується з кожним днем. Такий варіант дозвілля буде не тільки цікавим, але і корисним для здоров'я.

Сімейне дозвілля вдома

Якщо погода не дозволяє вибратися на вулицю, то провести вихідні з сім'єю не гірше перерахованих вище варіантів можна і вдома. Адже варіантів домашнього дозвілля предостатньо. Найпопулярнішим варіантом домашніх посиденьок є настільні ігри, такі як монополія, скрабл, УНО та ін.

Також набирають популярності аудіо-підкасти. Теми аудіо-підкастів різноманітні - від космосу до історії культури. Схожим варіантом приємного дозвілля може стати перегляд всією сім'єю фільму. Для перегляду підійдуть як забута класика, так і популярні новинки кіноіндустрії.

Щоб зацікавити дитину на вихідних без грошей можна використовувати такі інструменти

  • орігамі;
  • пазли;
  • ліплення;
  • рукоділля та ін.

Безкоштовні заходи

Ті сім'ї, які хочуть «вибратися в люди» на вихідних без грошей, підійдуть безкоштовні заходи. Такі свята, як правило, часто організовуються на вихідних різними міськими організаціями, соціальними службами, волонтерами та навіть комерційними організаціями в якості реклами. Для відшукання відповідного варіанту потрібно стежити за новинами в соціальних мережах, інтернеті, по радіо та ін. Масштабні події найчастіше плануються заздалегідь і інформація про них знаходиться у відкритому доступі.

Де знайти гроші для яскравого вікенду?

Якщо все-таки на вихідні була спланована певна програма, а грошей раптово не вистачає (не заплатили зарплату, незаплановані витрати тощо), то вирішити фінансове питання швидко можна за допомогою онлайн сервісу кредитування "Кредит Онлайн". Послуга надання кредиту допоможе знайти гроші на вихідні вже за 15 хвилин, а повернути їх після вихідних без переплат.

Кредит онлайн оформляється просто з мінімальною кількістю документів (паспорт, ІПН). Перший кредит видається під 0,01% багатьма МФЗ. Ставка за кредитом нараховується щодня, кредит можна оформити навіть на кілька днів, що дозволяє швидко вирішити питання з нестачею грошей та не рушити побудовані плани на вихідні.

Ну, а якщо відпочити хочеться не вдома та природі і потрібні гроші, а їх немає. Рекомендуємо розглянути контакти приватних кредиторів або взяти кредит онлайн на картку у МФО:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ