Де подивитися кіно на вихідних: ТОП кращих відео-сервісів в Україні

В умовах пандемії і з настанням холодів багато сімей перейшли на домашній режим, і проводять час за переглядом цікавих фільмів і серіалів. На яких сервісах можна знайти якісні новинки кіно і вибрати щось до смаку - відповісти на це питання допоможе добірка кращих відео-сервісів в Україні.

В інтернет просторі існує ряд легальних сервісів, які не поступаються за якістю сервісу зі світовою популярністю Netflix. Деякі з них доступні безкоштовно (без передплати), а щоб зайти на інші знадобиться оплатити невелику вартість.

Найпопулярнішими і якісними сервісами, доступними в режимі онлайн в Україні є:

  1. Megogo. Даний сервіс доступний як в безкоштовному форматі для переглядів якісних фільмів і серіалів, так і при підписці для перегляду прем'єр і телеканалів. Вартість передплати на сервісі становить від 99 до 197 грн на місяць. Сервіс доступний для телевізорів зі Smart TV, додатків Android і iOS, Android TV, Apple TV, через веб-браузер. При цьому важливо відзначити, що безкоштовний перегляд доступно тільки після реклами, яка в середньому займає 3-5 хвилин. Сервіс надає доступ до 300 каналів, 13,5 тис.фільмів, серіалів HBO, «Амедіатек», iStart, FOX NOW. А ще тут є безліч дитячих і спортивних товарів, трансляції футбольних чемпіонатів, ігор, боксу і т. п.
  2. Divan.tv. Даний сервіс доступний тільки на платній основі. Тестовий доступ на перший місяць становить 1 грн. За його закінчення підписка коливається від 99 до 594 грн на місяць. Для доступу до сервісу використовуються телевізори з Smart TV, додатки Android і iOS, Android TV, Apple TV, через веб-браузер. На даному сервісі немає можливості покупки фільму для разового перегляду. При цьому тут доступний широкий вибір фільмів в дозволі HD. Якщо відсутня потреба у великій кількості зарубіжних каналів, то мінімального пакету послуг на сервісі буде достатньо для щомісячного регулярного перегляду.
  3. Oll.tv. На даному сервісі доступна пробна підписка на 7 днів вартістю 1 грн. Після її закінчення підписка обійдеться від 39 до 249 грн на місяць. Користуватися даним сервісом можна через телевізори з Smart TV, додатки Android і iOS, Android TV, Apple TV, через веб-браузер. Раніше сервіс був орієнтований на футбольні матчі, але на сьогоднішній день на ньому доступний широкий вибір фільмів і серіалів. Одне з його головних переваг - доступ до контенту платформи Ivi.ru, де можна знайти просто величезну бібліотеку фільмів. Контент постійно оновлюється і поповнюється, тому тут можна одним з перших подивитися новинки в пакеті Преміум.
  4. Київстар ТВ. Протягом перших 30 днів доступно користування сервісом на безкоштовній основі, після закінчення цього терміну підписка становить від 40 до 250 грн на місяць. Користуватися сервісом можна через телевізори з Smart TV, додатки Android і iOS, Android TV, Apple TV, через веб-браузер. Відеобібліотека сервісу налічує понад 10 тис. фільмів і серіалів, доступ до телебачення з легальним українським і міжнародним контентом з більш 200 ТВ-каналів з усього світу, включаючи 20 в HD-якості для всієї родини. При цьому доступ до сервісу можуть отримати тільки абоненти Київстар. В каталог фільмів немає реклами, зате є система рекомендацій, яка враховує ваші уподобання.
  5. Sweet.tv. Безкоштовне користування сервісом доступно протягом перших 7 днів. Вартість подальшого доступу обійдеться від 99 до 249 грн на місяць. Для користування сервісом використовуються телевізори з Smart TV, додатки Android і iOS, Android TV, Apple TV, через веб-браузер. Тариф «Сімейний» на сервісі передбачає підключення до 5 пристроїв до сервісу. Також в даному пакеті є управління прямим ефіром телебачення (запис, перемотування, пауза).

Як видно, в інтернет просторі досить багато сервісів, на яких можна переглядати цікаві фільми, не витрачаючи на це багато грошей. А якщо грошей для оплати підписки на сервіс недостатньо, то завжди можна їх замовити на онлайн сервісі кредитування, де допоможуть з кредитом на карту за лічені хвилини цілодобово.