Moneyveo піклується про тих, хто найбільше потребує допомоги - хворих дітей, бездомних тварин, військових на реабілітації і передової.

З 2018 Moneyveo разом з БФ «Запорука» фінансує будівництво нового центру для онкохворих дітей та їх батьків «Дача». Там безкоштовно будуть проживати сім'ї, які проходять лікування в київському Інституті раку. В даний момент там проводяться оздоблювальні роботи.

Ще раніше Moneyveo фінансували утримання орендованого будинку «Дачі», але меншого за розміром.

Що вже зроблено?

Зараз на будівництві нового центру тривають завершальні ремонтні роботи. Повним ходом йде укладання плитки. Пол вже готовий в підсобних приміщеннях, на кухні, в залі і коридорах першого поверху. Нещодавно почалося укладання плитки в санвузлах.

Внутрішні стіни в будівлі вже повністю готові до фарбування. Зараз підбирається колір обробки, який підійде до відтінку викладеної плитки. У приміщення вже замовлені міжкімнатні двері, а також розробляється проект меблювання кімнат.

Зовні «Дача» теж набуває нових обрисів: доставлено обладнання для котельні, повністю утеплений фасад будівлі, розпочато монтаж панелей на його вентильованої частини, - розповідає президент БФ «Запорука» Наталія Оніпко.

Центр «Дача» - це другий дім для багатьох українських сімей, які приїжджають до Києва на лікування дітей в Інституті раку. І саме завдяки благодійній підтримці пацієнти і їхні рідні зупиняються тут безкоштовно.

На будівництво нового центру БФ «Запорука» було зібрано понад 11 млн грн з необхідних 18 млн грн.

Moneyveo і надалі допомагатиме дачникам всім необхідним, щоб підтримати сім'ї маленьких пацієнтів і уберегти їх від зайвих витрат.