Новини компаній

Moneyveo знову підкорює вершини в digital-рейтингу мікрофінансових компаній журналу Banker.ua, де зайняли лідируючі позиції відразу в трьох номінаціях.

Moneyveo піклується про тих, хто найбільше потребує допомоги - хворих дітей, бездомних тварин, військових на реабілітації і передової.

ПриватБанк открыл кредитование предпринимателей

ПриватБанк відкрив кредитування підприємців та МСБ за програмою державних гарантій. Відтепер бізнес-клієнти, які підходять під критерії, затверджені Постановою Кабінета Міністрів №1151 від 25.11.2020, зможуть отримувати фінансування в ПриватБанку з частковим забезпеченням державними гарантіями.

Прибыль ПриватБанка в 2020 году снизилась до 25,3 млрд грн

ПриватБанк за попередніми результатами роботи у 2020 році отримав 25,3 млрд грн прибутку, що на 7,3 млрд грн менше, ніж попереднього року.

Навчання – запорука зростання людини. Якісне навчання – шлях до сталого розвитку всього суспільства та нації. Саме освітні проєкти є одним з основних показників культурно-соціальної відповідальності Moneyveo.

Miloan вирішили разом з вами згадати все приємне, що сталося між нами за останній рік: події, факти, цифри, новинки.

Tengo скасовує штрафи в карантин

Tengo завжди з розумінням ставиться до затримок платежів, та у звичайний час пропонує клієнтам пролонгацію позики на 3, 7 або 15 днів, щоб уникнути прострочення.

ШвидкоГроші відкрило перше відділення в Куп'янську

ШвидкоГроші має найбільшу мережу відділень по Україні і постійно її розширює. Так днями в Куп'янську відкрився перший офіс на пл. Центральна, 37А

CEO Moneyveo Алена Андроникова

CEO Moneyveo Алена Андроникова розповіла про те, як компанія трансформувала, адаптувала і вдосконалила свою діяльність в 2020 році.