Новини компаній

Снять наличные деньги на кассе в магазине через POS-терминалы ПриватБанка

У березні через торгові POS-термінали ПриватБанку майже 1,5 мільйона українців змогли отримати понад 2,2 млрд грн готівкою на касах торгових точок. В умовах військового стану така можливість зняти готівку разом з оплатою покупок карткою була дуже доречною, адже це набагато безпечніше, ніж пошук банкомату.

Более миллиарда гривен выдал ПриватБанк в кредит агропроизводителям

Вже 419 фермерів за 6 днів програми пільгового кредитування посівної змогли отримати кредит на суму 1,102 млрд. грн. від Приватбанку.

Повинен МФО чи банку велику суму? Допоможемо реструктуризувати чи списати борги!

Офіційна юридична компанія ТОВ «ЮрЦЗБ» надає допомогу з врегулювання проблемних кредитів у МФО та банках. Запишись на безкоштовну консультацію "Як закрити кредити вигідно".

кредит від Moneyveo на Укрпошті

Компанія Moneyveo додала новий спосіб оплати кредиту з 1 серпня через 4000 відділень Укрпошти. Тепер сервіс стане ще більш комфортніше!

Наталя Клевакіна, директор компанії ССloan, отримала нагороду "Експерт року в сфері FinTech", за версією Міжнародного Фінансового Клубу "Банкір". Церемонія нагородження пройшла в рамках Всеукраїнського конкурсу «International Forum of Digital Banking Leaders - 2021», який пройшов 12 травня в Києві.

Moneyveo знову підкорює вершини в digital-рейтингу мікрофінансових компаній журналу Banker.ua, де зайняли лідируючі позиції відразу в трьох номінаціях.

Moneyveo піклується про тих, хто найбільше потребує допомоги - хворих дітей, бездомних тварин, військових на реабілітації і передової.

ПриватБанк открыл кредитование предпринимателей

ПриватБанк відкрив кредитування підприємців та МСБ за програмою державних гарантій. Відтепер бізнес-клієнти, які підходять під критерії, затверджені Постановою Кабінета Міністрів №1151 від 25.11.2020, зможуть отримувати фінансування в ПриватБанку з частковим забезпеченням державними гарантіями.

Прибыль ПриватБанка в 2020 году снизилась до 25,3 млрд грн

ПриватБанк за попередніми результатами роботи у 2020 році отримав 25,3 млрд грн прибутку, що на 7,3 млрд грн менше, ніж попереднього року.