Новини фінансів

Досягаючи пенсійного віку, більшості людей хвилює питання, який розмір пенсії є мінімальним в Україні і чи можна отримати надбавку.

27 січня 2021 року Кабінет міністрів України схвалив законопроект, який передбачає можливість для "реінтеграції" українців в Україні, які раніше виїхали за кордон заробляти гроші.

Найшвидшим і простим способом знайти гроші є кредит в МФО. І в ряді випадків, коли позичальник не справляється з виплатою боргу по кредиту, МФО залучають колекторів для вирішення проблеми.

Сьогодні, 8 січня, відповідно до плану Кабміну, в Україні почав діяти посилений карантин, який триватиме до 25 січня.

За інформацією Міністерства соціальної політики України новий 2021 рік уже з січня принесе підвищення пенсій тим пенсіонерам, вік яких перевищує 65 років, а трудовий стаж становить у жінок 30 років, а у чоловіків 35 років.

З 2021 року українців чекає збільшення витрат на оплату електроенергії та газу.

Новий Рік в багатьох українських родинах пов'язаний з пишним застіллям, який вимагає значних матеріальних витрат. За підрахунками святковий стіл на Новий Рік 2021 для українців обійдеться в середньому в 1700 грн.

На думку фінансових аналітиків, при плануванні взяття кредиту в банку, краще це зробити до кінця цього року тому як в наступному році ставки найімовірніше виростуть.