Новини фінансів

Парень и Девушка берут отдают кредит в банке

Національний банк у зв'язку із суттєвим погіршенням фінансового стану позичальників, які втратили роботу у період війни, рекомендує фінансовим установам активніше пропонувати своїм клієнтам-споживачам реструктуризацію заборгованості за споживчим кредитом або кредитні канікули.

Альфа-Банк Україна банкомат відділення

АТ "АЛЬФА-БАНК" (Україна) є системно важливим банком, який працює на території України виключно в межах українського законодавства. Тому міжнародні санкції проти російського Альфа-банку не стосуються українського АТ "АЛЬФА-БАНК"

Новые правила работы банков и МФО

Національний банк України вітає ухвалення Закону України № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" (далі – закон).

Національний банк України виключив 163 фінансові установи з реєстрів

Національний банк України виключив із Державного реєстру фінансових установ та Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, 163 фінансові установи, виходячи з норм пунктів 9 та 14 розділу VII “Прикінцеві положення” Закону України “Про фінансові послуги та фінансові компанії”.

Украинцы массово жалуются на Monobank и Приватбанк из-за начисления процентов на кредитные средства

ПриватБанк та Monobank у квітні повернули відсотки за використання кредитних коштів, незважаючи на оголошені кредитні канікули до червня зі ставкою близько 0% у зв'язку з війною в Україні.

За перше півріччя 2021 року мікрофінансові організації видали 7152636 мікрокредитів на суму 31,6 млрд грн., що перевищило на 43% першого півріччя 2020 року, коли загальна сума позик склала 22 млрд грн.

До 30-річчя Незалежності України в обігу з’являться дві нові пам’ятні банкноти

Національний банк України 20 серпня 2021 року введе в обіг дві пам’ятні банкноти номіналами 100 та 500 гривень, присвячені 30-річчю Незалежності України.

Банківський сектор у ІІ кварталі 2021 року (далі – IІ квартал) значно прискорив зростання кредитування, зокрема в корпоративному, іпотечному та споживчому сегментах. Позитивна динаміка залучень коштів клієнтів збереглася. Приріст цих коштів забезпечено коштами на вимогу, їх частка в залученнях продовжила зростати.

Використовуючи соцмережі, 33-річна мешканка Кривого Рогу оформила онлайн-кредити на українців на суму більше ніж 300000 гривень в різних мікрофінансових організаціях.