Як оформити страховку онлайн?

Оформлення страховки є обов'язковою складовою при плануванні подорожі, і щоб спростити цю процедуру можна скористатися послугою її оформлення в режимі онлайн.

Які переваги страховки в режимі онлайн?

До головних переваг оформлення страховки в режимі онлайн можна віднести:

 1. Наявність комплексних страхових пакетів, які передбачають можливість виникнення різних нещасних випадків. Тому через інтернет можна оформити страховку як на випадок ділової поїздки, так і при поїздці за кордон у відпустку.
 2. Включення в страховку медичних витрат і страховки багажу. При цьому страховку можна оформити як на випадок одноразового виїзду за кордон, так і для багаторазових поїздок.
 3. Можливість попереднього бронювання страхового пакету. При бронюванні клієнт може вивчити всі умови страхування, його вартість і особливості обраного пакета послуг.
 4. Консультація представниками страхової компанії. Якщо потрібна допомога у виборі страхового пакету, то представник страхової компанії може проконсультувати клієнта, допомогти вибрати страховку за оптимальною ціною.
 5. Зручна оплата страховки. Сплатити страховий поліс можна з банківської картки або з розрахункового рахунку. Після оплати можна спокійно вирушати у поїздку за кордон.
 6. Можливість отримання оригіналу страхового поліса. При виникненні необхідності отримання оригіналу страхового поліса в паперовому вигляді можна зробити запит на його видачу через сайт компанії. Документ надсилається рекомендованим листом на адресу заявника.

Що включено в онлайн страховку?

Страховка онлайн передбачає:

 • невідкладну медичну допомогу;
 • медичні препарати;
 • лікування на стаціонарі протягом 15 діб. Даная опція діє і після закінчення терміну дії страховки;
 • стоматологічні маніпуляції;
 • послуги транспортування в медзаклад або в країну проживання;
 • репатріація тіла (в разі смерті).

У разі планування активного відпочинку (екстремальний спорт, поїздка в далекі екзотичні куточки світу та ін.) краще не економити і купувати розширений страховий поліс. Тому що такий пакет послуг зможе покрити такі форс-мажорні обставини, які стандартними страховими пакета не передбачаються.

Де оформити страховку онлайн?

Для оформлення страховки онлайн сьогодні є безліч способів. Однак щоб не стати жертвою шахраїв попередньо важливо:

 • перевірити реальні відгуки про компанію;
 • вивчити фінансові показники страхової компанії;
 • переконатися в наявності юридичних документів (ліцензії, статутних документів та ін.).

Така інформація повинна бути доступна в інтернеті, і якщо відомостей про страхову у відкритому доступі не міститься, то не варто довіряти такій компанії. Також при виборі страхової компанії важливо звертати увагу на умови страхування, ставлення компанії до клієнтів, а також на обсяг послуг, що надаються.