Як заощадити на покупках: огляд кращих кешбек сервісів

На шляху до власної фінансової грамотності багато українців вже освоїли послугу кешбек, яка дозволяє економити на покупках, не витрачаючи на це багато зусиль і часу.

Поняття про послуги кешбек

Буквально поняття «кешбек» з англійської мови перекладається як повернення грошей. А насправді дана операція є ретельно продуманим маркетинговим трюком, з допомогу якого покупцеві надається можливість повернення частини коштів, витрачених на покупки. При цьому важливо враховувати, що кешбек не є бонусами у вигляді балів, які можна витратити в певних магазинах, а являє собою реальні грошові кошти, на які можна купити все, що захочеться. Також існують і кредитні картки з кешбеком, які зручно використовувати при покупках.

Які найбільш популярні кешбек сервіси доступні українцям?

З розвитком сучасних технологій і можливістю оплати покупок в режимі онлайн в віртуальному світі існує безліч інтернет-ресурсів, де можна здійснювати покупки і при цьому економити. Найпопулярнішими сервісами з наявністю кешбек є:

  • AliExpress. Даний сервіс заробив всесвітню популярність, і однією з причин цього є як раз система кешбек. При цьому важливо знати, що при користуванні даною послугою на сервісі повернення коштів проходить із затримкою. Даний факт пов'язаний з тривалою перевіркою і високим рівнем захисту. В середньому повернення коштів за системою кешбек на сервісі може займати близько двох тижнів. Але в деяких випадках повернення затримується і до декількох місяців.
  • LetyShops. Є одним з найпопулярніших сервісів серед українців. Тут є близько тисячі магазинів, 90% товарів з яких можна придбати з поверненням коштів за кешбек. Крім цього на даному сервісі присутні вигідні умови і численні акційні пропозиції, доступ до оформлення подвійного кешбек, приватних розіграшів призів. Виведення грошових коштів можна проводити через одну з поширених в Україні платіжних систем, на карту банку або на рахунок електронного гаманця.
  • Cash4brands. Даний сервіс орієнтований на любителів шопінгу зі смартфона. В Україні даний сервіс працює близько трьох років. Для підключення кешбек потрібно зареєструватися із зазначенням особистих даних і адреси електронної пошти. Покупки здійснюються через особистий кабінет після ознайомлення з інструкцією.
  • PayBack. Даний сервіс доступний в Україні з 2016 року. На сьогоднішній день в цій системі наявні покупки в більш ста магазинах. Повернення коштів через кешбек можна робити частинами на номер мобільного телефону, на банківську картку або на електронний гаманець.
  • ePN. За допомогою даного сервісу можна отримати кешбек до 10% від ціни товару при покупці на AliExpress. По покупкам на інших сервісах в середньому вийде економити близько 5%. Багато українців вибирають ePN бо в даному випадку система кешбек включає в себе п'ять найбільших торгових майданчиків, покупцям доступні акційні пропозиції, промокоди і численні знижки. При бажанні, користувачі можуть заробити на реферальних посиланнях. Кешбек доступний на сервісі після проходження реєстрації.
  • Switips. Є порівняно молодим інтернет-майданчиком, орієнтованим на країни СНД. При цьому тут можна отримати найбільший відсоток повернення коштів (до 36%), а саме повернення коштів здійснюється протягом 4 днів. Постійним клієнтам сервісу доступна можливість підвищення кешбек в два рази. Це досягається за допомогою отримання статусу Gold. Такий статус набувається після внесення оплати в 24 євро. Крім цього бонуси заробляються при залученні друзів. Для цього другу необхідно відправити посилання, дочекатися підтвердження і отримати на свій рахунок приємне заохочення.

Як видно економити на покупках зовсім не важко. Головне це дбати про безпеку своїх персональних даних і вибирати для покупок тільки перевірені сайти з високим рівнем захисту.