Думка Експерта

Запорукою гарних відносин між клієнтом і банком є своєчасне погашення кредиту. Якщо графік погашення зазнає змін, банк почне впливати на клієнта усіма можливими способами.

Розсудливі і відповідальні люди ніколи не витрачають гроші спонтанно. Вони ретельно планують всі свої витрати, намагаються зробити так, щоб не залишатися без грошей ніколи. Особливо трепетно вони відносяться до придбання дорогих речей. Люди відкладають гроші, збирають потрібну суму, а потім вже відправляються в магазин.

З 14 липня в Україні почне діяти новий закон, який вводить нові правила для колекторів. Запускається Реєстр колекторських компаній та робота колекторів в Україні стане більш прозорою.

Багато українців не знають, що споживчий кредит і позика це не одне і те ж. Хоч ці два види кредиту та пов'язані з запозиченням коштів, однак при цьому, вони відрізняються один від одного.

Текст буде довгий і я не розраховую на те, що його прочитають всі мої передплатники, але дуже б хотілося, щоб його прочитали депутати, які за родом своїх обов'язків повинні розуміти за, що вони голосують. Якщо зможете поділитися цим постом, буду вдячний.

Я радий, що у владу іноді потрапляють тверезомислячі люди, з якими можна просто поговорити про концептуальні речі. Сьогодні це Ігор Дядюра. І я вдячний йому за те, що він піднімає ці питання.

Існує ряд схем і методів, які використовують шахраї для отримання доступу до грошових рахунків українців. НБУ зі свого боку дав роз'яснення, як уберегти себе від шахраїв.

Як заощадити на покупках: огляд кращих кешбек сервісів

На шляху до власної фінансової грамотності багато українців вже освоїли послугу кешбек, яка дозволяє економити на покупках, не витрачаючи на це багато зусиль і часу.

Відкрити депозит в банку є дуже відповідальним рішенням, і перед тим, як відкрити депозит крім відсоткової ставки важливо ретельно вивчити пропозиції банків з урахуванням ряду нюансів.