Картки з кешбеком

Порівнюй і вибирай вигідні умови по кешбек серед кредитних карт! Актуальна інформація: умови і тарифи. Онлайн-заявка в усі банки

З розвитком безготівкових платежів, банки спонукають своїх клієнтів здійснювати покупки банківською картою, пропонуючи натомість повернення частини витрачених грошей. Покупці ж зі свого боку таку ініціативу схвалюють і готові повернути частину витрачених коштів. Тому українські банки додають в свої банківські продукти - кредитні карти з можливістю Кешбек.

Бажання клієнтом отримати карту з Кешбек створило велику конкуренцію серед банків. Так найбільші банки України пропонують своїм клієнтам можливість повернути витрачені гроші з карти до 20%. На сьогодні вже кожен другий банк пропонує для своїх клієнтів програму Кешбек.

  Банк Процентна ставка [%] Кредитний ліміт [грн] Пільговий період [днів] Кешбек ссылка
RED Червона картка Альфа-Банк Україна
43
200000
62
є
Універсальна Gold Приватбанк
53
75000
55
є
Чорна картка monobank Монобанк
44
200000
62
є
Зелена картка А-Банк
62
200000
62
є

кредитные карты кэшбек

Багато українських банків пропонують своїм клієнтам отримувати вигоду від послуги кешбек, за допомогою якої частина витрачених коштів при безготівкових розрахунках буде повертатися. З іншого ж боку у такої послуги крім переваг є ряд нюансів.

Як заробити за допомогою кешбек?

З запуску в 2017 році Monobank на базі Універсал Банк сума грошових коштів, яку його клієнти вивели з допомогою кешбек, перевищила 1 млрд.грн. В даний час з слів засновника Monobank О.Гороховского, щомісячний обсяг грошових коштів, які клієнти виводять по кешбек, досягає до 55 млн.грн.

За даними прес-служби Альфа-Банку щомісяця активний клієнт банку, що вибирає підвищені категорії, виводить з допомогою кешбек близько 101 грн.

У А-Банку відзначають, що частка клієнтів, які користуються кешбек, становить 20% від загальної кількості. Сума, яка може накопичитися за кешбек, в місяць не перевищує 500 грн, при етм банком не встановлені обмеження на виведення коштів. Активне користування кешбек відзначається з моменту запуску карти «Зелена», якою передбачено така програма лояльності, після чого сума виведення коштів за кешбек перевищила 12 млн.

Клієнти Ідея-Банку менш активно користуються кешбек - тільки 10% використовують сучасну послугу. За інформацією члена правління банку Володимира Малого, щомісяця сума виплат по кешбек досягає 300 тис.грн, а на одну людину становить близько 100 грн.

Щоб користуватися кешбек, потрібно оформити банківську карту і налаштує по ній участь у такій програмі лояльності. Щоб обмежити походи в відділення банку, можна скористатися послугою віддаленої ідентифікації та отримати віртуальну карту. Деякі банки автоматично підключать кешбек по карті. Один з таких ПриватБанк з програмою лояльності «Бонус плюс».

Як пояснює фінансист, партнер iPlan.ua В.Матій, банки отримують вигоду від кешбек у вигляді комісії interchange, яка може досягати до 2% від суми операції. Комісію сплачує банк, який обслуговує торгову точку, де було придбано проектор.

Важливо відзначити, що кешбек передбачений не по всіх банківських картах. І перед вибором карти важливо уточнювати наявність такої послуги і умови нарахування бонусів за програмою лояльності. Тому як деякі банки передбачають нарахування бонусів тільки при розрахунку власними коштами на карті або ж тільки при оплаті кредитними коштами.

Умови по картах з кешбеком

Найпоширеніші умови по кешбек в банках мають такий вигляд:

  • при безготівковому розрахунку за покупки нарахування 0,35-1%;
  • при оплатах послуг і покупках за певними категоріями (АЗС, онлайн-покупки, кафе, ресторани та ін.) На постійній основі нарахування 1-5%;
  • на всі безготівкові покупки нарахування 0,5-1%, на підвищені категорії нарахування до 20%;
  • щомісяця встановлюються банком або клієнтом самостійно категорії покупок, при безготівковій оплаті яких нараховується до 20% кешбеком;
  • при купівлі товарів в магазинах-партнерах банку нарахування до 20% бонусів.

Кожна програма кешбек передбачає певні правила розрахунків. Наприклад, в Ідея Банку обмежують за мінімальною і максимальною сумою покупок, а підвищений відсоток по кешбек передбачений при оплаті кредитними коштами.

На що кешбек не поширюється

  • при знятті готівки;
  • при грошових переказах по картах або за реквізитами;
  • при оплаті податків або штрафних санкцій;
  • при оплаті транспортних послуг або паркування;
  • при оплаті комунальних послуг;
  • при поповненні мобільного телефону або інтернету;
  • при здійсненні фінансових операцій (обміні валют, купівлі цінних паперів та ін.).

Навіть якщо банки обіцяють нараховувати бонуси за будь-яку покупку, на практиці клієнтові не будуть вони нараховуватися по кожній витраті. Це пояснюється тим, що банки нараховують бонуси за транзакціями, які мають певні коди. А при здійсненні безготівкових розрахунків багато торгових точки (наприклад, Нова Пошта) визначають транзакцію як переказ грошових коштів, по якій не передбачено кешбек.

Умови оформлення картки з кешбеком:

  • тип кредиту: кредитні картки
  • сума кредиту: від 1000 до 200000 грн
  • перший кредит: до 100 000 грн.
  • термін кредиту: 1 - 365 днів
  • термін пролонгації: до 62 днів
  • ставка на добу середня: від 0,14%
  • вік позичальника: 18-70 років
  • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
  • працевлаштування: офіц/неофіційно
  • пролонгація кредиту: так
  • довідка про доходи: немає
  • заставу або поручитель: немає
  • річна процентна ставка APR: 20%
  • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
  • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання та відповіді: картки з кешбеком

❶ Як взяти кредит з поганою історією ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит з поганою кредитною історією ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит з поганою історією ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту з поганою кредитною історією ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
  • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
  • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
  • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
  • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.