Картки з кешбеком

Порівнюй і вибирай вигідні умови по кешбек серед кредитних карт! Актуальна інформація: умови і тарифи. Онлайн-заявка в усі банки

З розвитком безготівкових платежів, банки спонукають своїх клієнтів здійснювати покупки банківською картою, пропонуючи натомість повернення частини витрачених грошей. Покупці ж зі свого боку таку ініціативу схвалюють і готові повернути частину витрачених коштів. Тому українські банки додають в свої банківські продукти - кредитні карти з можливістю Кешбек.

Бажання клієнтом отримати карту з Кешбек створило велику конкуренцію серед банків. Так найбільші банки України пропонують своїм клієнтам можливість повернути витрачені гроші з карти до 20%. На сьогодні вже кожен другий банк пропонує для своїх клієнтів програму Кешбек.

Більшість продуктів, представлених тут, отримані від наших партнерів за винагороду. Це може вплинути на те, про які продукти ми пишемо, і де та як продукт з’являється на сторінці. Однак це не впливає на наші оцінки. Наші думки - наші! Ось список наших партнерів та ось як ми заробляємо гроші
  Банк Процентна ставка [%] Кредитний ліміт [грн] Пільговий період [днів] Кешбек ссылка
RED Червона картка Альфа-Банк Україна
43
200000
62
є
Універсальна Gold Приватбанк
53
75000
55
є
Чорна картка monobank Монобанк
44
200000
62
є
Зелена картка А-Банк
62
200000
62
є

кредитные карты кэшбек

Багато українських банків пропонують своїм клієнтам отримувати вигоду від послуги кешбек, за допомогою якої частина витрачених коштів при безготівкових розрахунках буде повертатися. З іншого ж боку у такої послуги крім переваг є ряд нюансів.

Як заробити за допомогою кешбек?

З запуску в 2017 році Monobank на базі Універсал Банк сума грошових коштів, яку його клієнти вивели з допомогою кешбек, перевищила 1 млрд.грн. В даний час з слів засновника Monobank О.Гороховского, щомісячний обсяг грошових коштів, які клієнти виводять по кешбек, досягає до 55 млн.грн.

За даними прес-служби Альфа-Банку щомісяця активний клієнт банку, що вибирає підвищені категорії, виводить з допомогою кешбек близько 101 грн.

У А-Банку відзначають, що частка клієнтів, які користуються кешбек, становить 20% від загальної кількості. Сума, яка може накопичитися за кешбек, в місяць не перевищує 500 грн, при етм банком не встановлені обмеження на виведення коштів. Активне користування кешбек відзначається з моменту запуску карти «Зелена», якою передбачено така програма лояльності, після чого сума виведення коштів за кешбек перевищила 12 млн.

Клієнти Ідея-Банку менш активно користуються кешбек - тільки 10% використовують сучасну послугу. За інформацією члена правління банку Володимира Малого, щомісяця сума виплат по кешбек досягає 300 тис.грн, а на одну людину становить близько 100 грн.

Щоб користуватися кешбек, потрібно оформити банківську карту і налаштує по ній участь у такій програмі лояльності. Щоб обмежити походи в відділення банку, можна скористатися послугою віддаленої ідентифікації та отримати віртуальну карту. Деякі банки автоматично підключать кешбек по карті. Один з таких ПриватБанк з програмою лояльності «Бонус плюс».

Як пояснює фінансист, партнер iPlan.ua В.Матій, банки отримують вигоду від кешбек у вигляді комісії interchange, яка може досягати до 2% від суми операції. Комісію сплачує банк, який обслуговує торгову точку, де було придбано проектор.

Важливо відзначити, що кешбек передбачений не по всіх банківських картах. І перед вибором карти важливо уточнювати наявність такої послуги і умови нарахування бонусів за програмою лояльності. Тому як деякі банки передбачають нарахування бонусів тільки при розрахунку власними коштами на карті або ж тільки при оплаті кредитними коштами.

Умови по картах з кешбеком

Найпоширеніші умови по кешбек в банках мають такий вигляд:

 • при безготівковому розрахунку за покупки нарахування 0,35-1%;
 • при оплатах послуг і покупках за певними категоріями (АЗС, онлайн-покупки, кафе, ресторани та ін.) На постійній основі нарахування 1-5%;
 • на всі безготівкові покупки нарахування 0,5-1%, на підвищені категорії нарахування до 20%;
 • щомісяця встановлюються банком або клієнтом самостійно категорії покупок, при безготівковій оплаті яких нараховується до 20% кешбеком;
 • при купівлі товарів в магазинах-партнерах банку нарахування до 20% бонусів.

Кожна програма кешбек передбачає певні правила розрахунків. Наприклад, в Ідея Банку обмежують за мінімальною і максимальною сумою покупок, а підвищений відсоток по кешбек передбачений при оплаті кредитними коштами.

На що кешбек не поширюється

 • при знятті готівки;
 • при грошових переказах по картах або за реквізитами;
 • при оплаті податків або штрафних санкцій;
 • при оплаті транспортних послуг або паркування;
 • при оплаті комунальних послуг;
 • при поповненні мобільного телефону або інтернету;
 • при здійсненні фінансових операцій (обміні валют, купівлі цінних паперів та ін.).

Навіть якщо банки обіцяють нараховувати бонуси за будь-яку покупку, на практиці клієнтові не будуть вони нараховуватися по кожній витраті. Це пояснюється тим, що банки нараховують бонуси за транзакціями, які мають певні коди. А при здійсненні безготівкових розрахунків багато торгових точки (наприклад, Нова Пошта) визначають транзакцію як переказ грошових коштів, по якій не передбачено кешбек.

Умови оформлення картки з кешбеком:

 • тип кредиту: кредитні картки
 • сума кредиту: від 1000 до 200000 грн
 • перший кредит: до 100 000 грн.
 • термін кредиту: 1 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 62 днів
 • ставка на добу середня: від 0,14%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 20%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання та відповіді: картки з кешбеком

❶ Як взяти кредит з поганою історією ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит з поганою кредитною історією ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит з поганою історією ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту з поганою кредитною історією ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.