Топ-10 МФО: кредиты без процентов на банковскую карту

Взяти кредит без відсотків реально! Розгляньмо весь список кредитних пропозицій від МФО України, які видають перші кредити без відсотків, тобто з нульовою процентною ставкою.

Особливості безвідсоткового кредитування

Банки видають позички під відсотки та, як правило, на тривалий термін. Але не всім людям це вигідно, багато хто потребує невеликої суми, потрібної буквально до отримання заробітної плати. Ідеальний варіант - це безвідсотковий кредит, але в банках такого не може бути за визначенням.

Потреба в грошах може бути будь-яка - хвороба, аварія, поломка автомобіля або виходу з ладу сантехніки, велика покупка або просто бажання побалувати себе позаплановою відпусткою. Але своїх грошей може не вистачити, а позичати у друзів та родичів не хочеться чи просто незручно. У банку треба обґрунтувати свою потребу в засобах, та й отримати позику не так вже й легко. Єдине місце, де гроші видадуть, не ставлячи зайвих питань – це МФО, або мікрофінансові організації.

У них не можна оформити тривалий кредит на велику суму, як у банку, зате можна обійтися мінімальним набором документів та отримати гроші буквально за 5 хвилин. Тут не «копатимуться» в кредитній історії і вимагатимуть надання довідки про доходи. Зате щасливчики, які беруть гроші в борг уперше, можуть розраховувати на те, щоб отримати кредит без відсотків.

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Переваги отримання онлайн безвідсоткового кредиту

Доводити, що кредит без відсотків на картку – це вигідно, не потрібно нікому. Це все одно, що взяти гроші в друга, а потім просто повернути йому вихідну суму, тільки без будь-яких зобов'язань. Не треба почуватися незручно, не виникне ситуація, коли не можна буде відмовити в грошах, якщо цей друг попросить у позику. Беручи в МФО онлайн кредит без відсотків, людина не пов'язує себе жодними зобов'язаннями.

Зате надалі, якщо він вирішить брати гроші повторно у цій же мікрофінансовій організації, попередньо повністю та вчасно виплативши всю суму, клієнт буде на доброму рахунку в МФО. Це дасть йому можливість надалі розраховувати більш швидке вирішення питання з видачі чергового кредиту, навіть автоматичне його нарахування. Щоправда, безпроцентною наступна позика вже не буде.

Але ця ж людина зможе за бажання і необхідності взяти кредит під 0 відсотків в інший МФО, там, де він ще не реєструвався. Так як подібних мікрофінансових організацій досить багато, шансів користуватися безплатними кредитами у наших клієнтів багато.

Кожен, хто оцінив усі вигоди подібної пропозиції, може отримати кредит онлайн на картку без відсотків, скориставшись посиланнями на МФО, розташованими на нашому сайті.

Як отримати безвідсотковий кредит

Для того, щоб успішно взяти кредит на місяць без відсотків, потрібно відповідати таким простим вимогам:

  • Не бути зареєстрованим на сайті обраної МФО.
  • Мати українське громадянство, паспорт та ІПН.
  • Владіти банківською карткою.
  • Мати мобільний телефон та адресу електронної пошти.
  • У віковій групі віком від 18 до 65 років.

Якщо у потенційного клієнта правильно заповнені документи та надана вся необхідна інформація, він отримає свій перший кредит без відсотків буквально протягом кількох хвилин.