Коли банк з якихось причин не видає кредиту доводиться активно шукати інші варіанти. На цей випадок привертають увагу поширені пропозиції – позики під відсотки у приватних осіб.

Приватні позики в Україні дозволені законодавством, і корисно знати, що суми не більше однієї тисячі гривні можуть видаватися без документального підтвердження. В інших випадках видача грошових сум має супроводжуватися оформленням договору у письмовій формі чи розпискою. У разі отримання позики особливо великому розмірі краще убезпечити угоду завіренням у нотаріуса.

Приватний кредит

Уважному вивченню договору слід приділити особливу увагу. У ньому мають бути вказані:

  • сума у гривні;
  • період кредитування;
  • відсоткова ставка;
  • піня за прострочення виплат.
Дивіться умови, щоб взяти приватний кредит.

Якщо у договорі не обговорюється термін, то він відраховується автоматично і дорівнюватиме тридцяти календарним дням з моменту підписання.

При складанні розписки також вказується отримана сума кредиту, обумовлюються відсотки за користування коштами або їх відсутність, вказується місце повернення боргу, учасники правочину ставлять свої підписи. Грамотно оформлена розписка має чинність у суді і є альтернативою договору.

Як правило, займаючи кошти не в банку, а у приватних осіб, економії не отримати. Щоб уберегти себе від збитків, «приватники» вимагають гарантії повернення боргу у вигляді дорогої застави: автомобіля, нерухомості, коштовностей, які підкріплені довідками про право володіння заставним майном. На період угоди кредитор може вимагати переоформлення права володіння нерухомістю в реєстраційній палаті. Подібні позики часто супроводжуються високими відсотками, а величина позики залежить від вартості застави і становить приблизно не більше 65% його ринкової вартості. Практикуються вимоги щодо пред'явлення довідок про відсутність наркотичної залежності та психічних розладів у позичальника.

Якщо розглядати плюси приватних позик, то насамперед варто зазначити, що гроші вам видадуть, не зважаючи на неоплачені кредити. При оформленні приватної позики нікого не збентежить наявність судимості, відсутність офіційної роботи. Гроші можуть видати дуже швидко, часом протягом кількох годин.

Мінус приватної позики — високі відсотки, які іноді нараховуються не по місяцях, а по днях. Висока ймовірність, що за неповернення боргу закладене майно перейде до кредитора. Саме тому дуже важливо не припускатися помилок при погашенні приватної позики, серйозні наслідки можуть сильно ускладнити ваше життя.

Якщо оформлення кредиту на картку від приватних осіб або МФО, вам не підходить, перегляньте пропозиції від МФО з кредитом у 0%:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Тепер у вас є вибір взяти кредит на картку від приватних осіб або МФО. Також рекомендуємо до прочитання " Приватні кредитори – де їх знайти в Україні?"