Люди вважають, що кредит отримати досить складно, однак це не так. Звичайно, найчастіше банки вважають за краще платоспроможних людей, а й з невеликою зарплатою кредит отримати не складно. Все залежить від того, яку суму ви зібралися попросити в борг.

Тому розповідаємо, що не нажити проблем і отримати кредит без проблем!

Що можуть у вас запитати:

  1. Паспорт з пропискою в даному місті.
  2. Довідку з місця роботи про доходи
  3. Деякі банки просять трудовий договір з місця роботи, якщо ви працюєте без оформлення.
  4. Телефони для зв'язку, часто стаціонарні.

Кредит сам по собі штука не нова і лихварі були давно. Маєтку закладалися і перезакладивают ще в минулі століття.

Тому приготуйтеся, що маючи нерухомість у власності, у вас більше можливостей отримати кредит. Квартира, кімната, гараж, частка в квартирі, автомобіль, краще іномарка, земельну ділянку, все це ваші пріоритети перед іншими претендентами.

Звичайно, велика зарплата теж хороший плюс, але якщо ви індивідуальний підприємець, приготуйтеся, що кредит можуть не дати. Особливо, якщо ви чесно заявите, що купувати зібралися не меблі або робити ремонт, а закуповувати товар.

Чому банки не люблять підприємців?

Тому що занадто високі ризики. Сьогодні він на коні, а завтра банкрут, і якщо у нього за душею ні гроша, та й у власності крім старого автомобіля «Москвич» нічого, то кредит йому не дадуть. Так як підприємці намагаються приховати свої доходи від податкової інспекції, то вони насправді виглядають як жебраки перекотиполе, на відміну від працівників заводу, або державної установи, де вчасно видають зарплату, і все стабільно.

Тому, будь-то поліцейському кредит дадуть швидше, ніж ПП з мільйонними угодами, які він не афішує. Ще швидше підуть на зустріч, якщо ваш вік від 21 року і до 50 років. Раніше кредит отримати важче, так як малий досвід роботи, а він також цікавить банкірів, і пізніше теж, так як пенсії у нас в країні не великі, і віддавати його пенсіонеру досить складно.

Самий працездатний вік і цікавить банки, так як ці люди візьмуть позику ще не раз, і стануть постійними клієнтами, а значить з ними можна працювати.

Якщо позичальник переходить з однієї роботи на іншу, або взагалі стоїть на біржі, він може не розраховувати на кредит взагалі.

Чому? Та тому, що виплати будуть нестабільні, а це знову ж ризик. Також можуть не дати кредит, якщо ви в декреті, по догляду за дитиною, або вам світить призов до армії. Цих людей банки вважають потенційними неплатниками, а значить, не довіряють.

Кому ж віддадуть перевагу?

Отже, в цілому, з'ясувалося, що краще для оформлення кредиту підходять люди, середнього віку, зі стажем роботи від 10 до 15 років на одному місці роботи, що мають у своїй власності досить вагому нерухомість, і зарплату, що перевищує мінімальну не менше, ніж в два або три рази, а також є жителями міста, чи району що підтверджує прописка. Перевагу віддадуть і тим, хто брав кредит і виплатив його вчасно, а то і достроково. Якщо кредит в банку для вас отримати складно, розгляньте можливість взяти кредит без дзвінків під 0.01% на добу.