Отримати кредит онлайн на карту - це найшвидший спосіб вирішення фінансових проблем. Дана послуга дозволяє отримати гроші за 15 хвилин.

Кредитування онлайн дозволяє багатьом людям відмовитися від звернення за фінансовою допомогою до друзів і родичем з поясненням причин необхідності грошей, також кредит онлайн звільняє від зобов'язання збирати пакет документів для отримання кредиту.

Проблеми з нестачею грошей часто виникають несподівано, і для вирішення проблеми часом людина в своєму розпорядженні всього лише кількома годинами. Обставинами, які обумовлюють настільки термінову потребу в грошах, можуть бути: термінова медична допомога, операція, поломка побутової техніки або автомобіля і багато іншого. Щоб уникнути значних витрат часу і сил на пошук банку, де схвалять кредит, на збір документів, найкраще підібрати і отримати позику онлайн на картку в онлайн сервіс кредитування.

Як оформити кредит онлайн

Даною послугою може скористатися кожен користувач інтернету, не докладаючи особливих зусиль і при мінімальних витратах часу (10-15 хвилин). Сервіс онлайн кредитування дозволяє отриматикредит не виходячи з дому або не залишаючи робочого місця - заявка на кредит оформляється дистанційно, а гроші по кредиту переводяться на банківську карту.

Отриманим кредитом можна розпоряджатися як завгодно, адже при оформленні кредиту від позичальника не потрібно пояснювати мету кредиту - отриманий кредит можна зняти з картки у вигляді готівки або розпорядитися шляхом здійснення платежів через електронні сервіси або термінал самообслуговування.

До головних переваг онлайн кредитування можна віднести:

  • швидка обробка заявки на кредит, щоб отримати онлайн займ;
  • мінімальний пакет документів для отримання кредиту - тільки паспорт і ІПН. Крім цього позичальнику знадобитися банківська карта і мобільний телефон для зв'язку з кредитором;
  • широкий діапазон можливої суми кредиту - сума кредиту може становити від 200грн до 10-15 тисяч гривень;
  • отримати онлайн кредит можна без оформлення застави і без поруки;
  • термін кредитування визначається самим позичальником і може становити від декількох годин до 30 днів.

Як вибрати компанію для отримання кредиту?

На сьогоднішній день в Україні працюють сотні мікрофінансових організацій (МФО), що видають кредити онлайн. Недосвідченому позичальникові часом дуже важко вибрати підходящий варіант кредитування, вивчаючи сайти безлічі компаній. Щоб скоротити час на вибір ідеальних умов, де можна отримати кредит готівкою онлайн - створений онлайн сервіс кредитування "Кредітолайн", на якому зібрані найактуальніші пропозиції від найпопулярніших МФО. Сервіс дозволяє вивчити і порівняти кредитні пропозиції одночасно декількох МФО з подальшим оформленням кредиту за лічені хвилини.

З результатами якісної та надійної роботи сервісу можна ознайомитися завдяки відгукам реальних клієнтів сервісу, які розміщені на нашому сайті і доступні кожному користувачеві.