Поради

Люди все частіше стали користуватися безготівковими розрахунками при здійсненні покупок в магазинах, при оплаті будь-яких послуг тощо. І останнім часом нерідко стали потрапляти в ситуацію, коли вони не можуть оплатити покупку через відмову банку в платежі, незважаючи на достатню кількість коштів на мапі. Основна причина цього - блокування банківської карти.

Ні для кого не секрет, що ремонт житла є трудомісткою і далеко не дешевою витівкою. Так, вартість ремонту будинку або квартири в залежності від обсягу робіт і ціни будматеріалів може досягати сотень тисяч гривень. Однак заощадити на ремонті можливо, роблячи його самостійно. при цьому важливо знати ряд нюансів і тонкощів.

Часом навіть приблизний платник по кредитах може зіткнутися з відмовою в черговому кредиті. Однією з причин може стати помилка в кредитній історії. А помилка в свою чергу в кредитній історії може виникнути навіть через неуважність позичальника, коли при погашенні кредиту залишаються непогашеними кілька гривень, які накопичуються у вигляді боргу по кредиту.

З 1 березня в українців з'явилася можливість подати заявку на вакцинацію проти COVID-19. Зробити це можна через державний портал Дія або додаток Дія.

Більшість водіїв порушують Правила дорожнього руху (ПДР). І якщо це порушення відобразилося на відеокамері або потрапило в поле зору співробітника поліції, то власник авто буде змушений сплатити штраф.

Одним із способів поліпшення власного фінансового становища є відкриття власного бізнесу. Щоб це здійснити потрібно з'ясувати, що для цього потрібно і в якому напрямку рухатися.

Найшвидшим видом транспорту є літак. Так, купивши квиток на літак протягом доби можна дістатися в будь-яку країну світу. Однак погодні умови нерідко вносять корективи в роботу авіаційних служб, і в цілях безпеки перельоти можуть скасовуватися або переноситися.

Ті українці, які хочуть передати своє майно своїм близьким можуть його подарувати або заповісти. Щоб вибрати один із способів, потрібно розібратися в нюансах кожного з них.

Досить часто люди стають жертвами шахраїв, коли кредит оформляється на ім'я людини без його відома. Щоб не постраждати від шахраїв важливо стежити за своєю кредитною історією і регулярно її перевіряти.