Позика без відсотків в Україні

Для більшості людей можливість отримати позику без відсотків здається фантастикою. Такі умови видачі грошей можуть запропонувати друзі, рідні, добрі знайомі, та й то не в усіх ситуаціях. Але щоб під 0% можна було взяти гроші у фінансовій організації – такий варіант видається казкою.

Особливості безвідсоткових позик

Насправді нічого дивного тут немає. Мікрофінансові організації потребують залучення нових клієнтів, тому пропонують максимально вигідні умови. Потрібно враховувати, що першу позику без відсотків в Україні може отримати тільки новий клієнт у конкретній МФО, тобто таку позику дадуть людині, яка вперше реєструється та отримує гроші саме у цій мікрофінансовій організації. В інших же МФО він може бути постійним клієнтом і навіть мати чинну заборгованість.

Список МФО, які видають перші позики без відсотків, ставка під 0%:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Це виключно вигідні умови для людей, які уважно ставляться до фінансової сфери, але з якоїсь причини потребують невеликої суми на досить короткий термін. Така пропозиція властива лише МФО, оскільки жоден банк не дасть «безкоштовну» позику. До того ж, банки не видають маленьких сум і не пропонують користування ними невеликий час.

Як отримати першу позику під 0%

МФО можуть висувати вимоги до позичальників, що відрізняються один від одного, тому при пошуку відповідного варіанту потрібно попередньо вивчити перелік умов для кожної конкретної організації. Основними вимогами, які потрібно дотримуватися, щоб отримати позику на картку без відсотків, є наступні:

  • Перше звернення за позикою до конкретної МФО.
  • Українське громадянство.
  • Вік 18 – 60 – 65 років (у деяких МФО вік позичальника може починатися з 21 року, закінчуватись 80 роками).
  • Наявність паспорта, ідентифікаційного коду платника податків.
  • Мобільний телефон та електронна пошта.

Деякі МФО можуть вимагати скани паспорта та ІПН, фотографію позичальника з розгорнутим паспортом у руках. Це робиться для того, щоб уникнути шахрайства, для підтвердження особи позичальника (щоб злочинець не зміг взяти мікропозику за краденим документом). Такі умови – це мінімальні ускладнення для того, щоб успішно взяти позику онлайн на картку без відсотків на потрібний термін.

Переваги співпраці з мікрофінансовою компанією

За допомогою сайту можна легко і швидко отримати першу позику без відсотків. У клієнта немає необхідності самостійно шукати оптимальну пропозицію серед багатьох існуючих мікрофінансових організацій. Таку роботу ми вже зробили за нього. Йому досить просто знайти потрібний розділ сайту та обрати МФО, яка надасть оптимальні умови видачі позики. Насамперед це стосується суми, оскільки вона може коливатися в середньому від 1500 до 10000 – 15000 тисяч гривень.

Потрібно лише кілька хвилин перебування на нашому сайті, щоб клієнт зміг отримати безвідсоткову позику і почати їм успішно користуватися для власних цілей, не переплачуючи за взяті в борг гроші жодної копійки.

Кожна мікрофінансова організація хоче мати постійних клієнтів, тому пропонує отримати першу позику без відсотків. Це виключно вигідна пропозиція, адже користувач бере гроші на власні потреби абсолютно безкоштовно. Якщо він виконує всі вимоги та повертає позику вчасно, без ускладнень, то формує сприятливу кредитну історію. При подальшому користуванні позиковими коштами від цієї компанії, він може отримувати нові позики автоматично, просто оформивши заявку онлайн. Для цього треба зробити мікрозайм без відсотків перший раз і виконати найпростіші вимоги договору з МФО.

Як зробити правильний вибір

Для того, щоб успішно взяти позику без відсотків, найкраще звернутися за допомогою на наш сайт. Ми збираємо найактуальнішу інформацію від найкращих мікрофінансових організацій та публікуємо її на своїх сторінках. Завдяки цьому можна взяти позику без відсотків на карту в тій МФО, яка максимально підійде за критеріями позичальника.

Перша позика на картку без відсотків надається тільки новим користувачам, тобто тим клієнтам, які до цього жодного разу не зверталися саме до цієї МФО. Наявність заборгованості в інших мікрофінансових організаціях або банках, а також поганої кредитної історії не впливає на отримання безвідсоткової позики.

Користуючись зручними пропозиціями нашого сайту, клієнти можу швидко та без проблем, не виходячи з дому, без черг та витрат часу та сил швидко отримати необхідні кошти на свою банківську картку.