Взяти кредит онлайн на банківську картку простіше простого! Для цього достатньо витратити 10 хвилин свого часу та скористатися нашим сервісом КредитОнлайн, щоб взяти кредит.

Кредит Онлайн - надійний онлайн-сервіс, який надає жителям України швидку фінансову допомогу. Багато людей вже оцінили доступність і швидкість підбору та оформлення миттєвих кредитів через наш сервіс. Вам потрібен лише Інтернет і не важливо, де ви знаходитесь. Ми доступні в таких містах, як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів та інші.

Вигідний онлайн кредит на пластикову картку

За допомогою Кредит Онлайн отримати гроші в борг онлайн на карту можуть українці з різним рівнем прибутку, тим більше, що вся процедура займає не більше 8 хвилин. Вам потрібно тільки заповнити електронну заяву, де слід вказати необхідні дані, а також реквізити своєї банківської картки (VISA або MasterCard). Максимальна сума коштів позики під час першого обігу становить не більше 15000 грн., під час наступного – не більше 50000 грн.

Список МФО де можна взяти кредит онлайн на банківську картку зараз:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Умови кредиту онлайн на банківську картку

Сьогодні "позичити гроші" в Інтернеті може практично будь-яка повнолітня людина, якій терміново знадобилися гроші. Рішення про надання кредиту приймається за таких умов:

  • всі заявки переглядаються автоматично;
  • при цьому враховується безліч особливостей, які мають значення для ухвалення рішення;
  • кредити видаються лише тим, хто, на думку системи, здатний повернути борг у строк, передбачений договором.

Найважливішим параметром, який впливає на схвалення заяви, є кредитна історія позичальника. Варто сказати, що існує багато факторів від чого залежить кредитна історія. Тому потрібно не допускати прострочення, щоб її не зіпсувати.

Також увага приділяється відкритості клієнта та кількості наданої їм інформації - чим більше даних ви вкажете, тим вище буде шанс отримати швидка позика на банківську картку вже через кілька хвилин. Не слід хвилюватися за всю вашу особисту інформацію, адже вона надійно захищена та зберігається в Особистому кабінеті кожного клієнта.

Як повернути гроші, отримані в борг онлайн?

Якщо ви вирішили оформити онлайн-кредит, то вашим обов'язком стане повернення позикових коштів із відсотком, зазначеним у договорі. Під час цього у позичальника виникають питання, пов'язані з процедурою погашення позики: як найпростіше це зробити, можлива оплата онлайн, можна оплатити гроші раніше за обумовлений термін тощо.

Є кілька способів оплати кредиту. Суму позики буде легше повернути за допомогою своєї банківської картки. Для цього в Особовому Кабінеті натискаєте кнопку «Сплатити кредит», після чого з'явиться докладна інформація про позику: її розмір, термін погашення, суму поточного боргу.

Також повернути кредит можна здійснивши платіж через найближчий термінал - «Банк24 Національний кредит», «iBox» або «EasyPay». Необхідно увійти в розділ «Банківські операції», знайти ваше МФО, ввести свій номер телефону, який був вказаний під час реєстрації позики та сплатити кредит.

Для того, щоб повернути кредитні гроші, необхідно звернутися до будь-якої банківської установи та в касі надати банківські реквізити. У призначенні платежу не забудьте вказати своє ПІБ, а також ідентифікаційний код - так фахівці побачать, що цей платіж надійшов саме від вас.

Ви можете погасити кредит раніше передбаченого договором терміну без нарахування додаткових відсотків за використання кредитних коштів. Подробиці можна дізнатися у Особистому Кабінеті.

Якщо клієнт оплачує кредит частинами (через Особистий Кабінет або мобільні термінали), для нього автоматично активується послуга продовження, яка розраховується на відповідний період. Якщо вам терміново потрібні гроші на картку у борг, ви можете звернутися до онлайн-сервісу MoneyVeo та отримати необхідну суму вже за кілька хвилин після оформлення заяви.