Чи можливо зняти готівку без картки з банкомату?

Іноді люди потребують зняття готівки, не маючи при собі банківської картки. У такій ситуації допомагає функція зняття готівки без картки з банкомату, якою можуть користуватися клієнти деяких банків.

Багато користувачів банкоматів навіть не здогадувалися про наявність такої можливості - знімати гроші без картки. Однак така можливість існує і пов'язана з можливістю простої та точної ідентифікації особи.

Як зняти готівку з картки ПриватБанку, не маючи при собі картки?

Зняття готівки через банкомати ПриватБанку, не маючи при собі картки – це одне з найактуальніших питань користувачів живих грошей. Це пов'язано з тим, що більшість українців мають у ПриватБанку відкриті рахунки щодо отримання зарплати, пенсії, стипендії та інших соцвиплат.

Для того, щоб зняти гроші з картки ПриватБанку через банкомат, необхідно послідовно виконати такі дії:

 1. в меню банкомату вибрати функцію «Готувати»;
 2. для ідентифікації ввести номер мобільного телефону та ОТР-пароль або відсканувати QR-код через Приват24;
 3. вибрати із запропонованого списку потрібну картку та ввести її пін-код;
 4. отримати гроші.

При цьому важливо звернути увагу, що зняти готівку з картки ПриватБанку можна лише через банкомати ПриватБанку. Така послуга доступна користувачам усіх карток банку, за винятком корпоративних, віртуальних та заблокованих рахунків.

Зняття готівки без картки Ощадбанку

Власники рахунків Ощадбанку також мають можливість зняти готівку без карток. Для цього знадобиться:

 1. на смартфоні встановити програму «Ощад24/7»;
 2. у розділі «Операції без картки» вибрати опцію зняття готівки;
 3. вибрати необхідний рахунок списання, суму зняття та номер телефону;
 4. після того, як на телефон будуть отримані коди перевірки, скористатися терміналом, вибираючи розділ «Готівка за кодом». Ввести код перевірки;
 5. вказати суму зняття, що відповідає сумі, зазначеній у мобільному додатку;
 6. зняти готівку.

При цьому важливо врахувати, що за зняття готівки у такий спосіб банк зніме комісію у розмірі 2 грн за кожну операцію.

Зняття готівки без картки Альфа-Банк Україна

Порівняно з вищенаведеними варіантами вирішити питання зі зняттям готівки клієнтам Альфа-Банку не так вже й просто. Така опція не пропонується ні на сайті банку, ні в інших джерелах.

При цьому для клієнтів Альфа-Банку доступні такі варіанти зняття готівки:

 • через ПВН, яких понад 200 одиниць по країні;
 • через банкомати-учасники програми «Простір», куди входять ОТП-банк, Райффазен Банк Аваль, Південний, Укргазбанк та ін;
 • через каси відділень при пред'явленні паспорта.

Зняття готівки без картки Укрсиббанку

Опція зняття готівки без картки не передбачена політикою цієї фінустанови, тому клієнтам цього банку зняти готівку без картки не вдасться. При цьому платіжною карткою можна зробити оплату через інтернет при включенні іноземних ресурсів.

Аналогічні обмеження у можливості зняття готівки чекають і на клієнтів ПУМБ, але при цьому їх членство в мережі «Радіус» забезпечує зняття грошей через багато ПВН-партнерів без додаткових витрат або з мінімальною переплатою.

Зняття готівки без карт Монобанку

Банківська мережа Монобанк не має своїх терміналів, тому клієнти банку користуються будь-якими точками інших фінустанов з однаковою платою за послугу. Тому зняти готівку без картки Монобанк навряд чи вийде.

Підсумовуючи вищевикладене, важливо зазначити, що зняти готівку без карт найімовірніше клієнтам державних банків, які проходять ідентифікацію за допомогою телефону, веб-банкінгу та додатка.