Чи можливо отримати кредит по водійському посвідченню?

Людина може потрапити в ситуацію, коли при втраті паспорта та ІПН у неї виникає потреба в оформленні кредиту. З документів, які можуть підтвердити її особистість залишається водійське посвідчення, і тоді виникає питання про можливість отримання кредиту в Україні по водійському посвідченню.

При наявності яких документів можна отримати кредит по водійському посвідченню?

В незалежності від цілей кредиту, для отримання кредиту по водійському посвідченню крім даного документа необхідно надати наступні документи:

  • паспорт громадянина України. За допомогою даного документа відбувається не тільки ідентифікація особистості, а й перевірка даних в Бюро кредитних історій. У паспорті міститься інформація про місце реєстрації (прописки), зареєстрований шлюб, вік. Паспорт є головним документом для здійснення будь-яких фінансових операцій, і тому отримати кредит за тимчасовим документом при втраті паспорта неможливо. При цьому отримати кредит по фото посвідчення особи можливо в небанківських кредитуючих організаціях;
  • ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
  • довідка про доходи. Без цього документа, який фіксує дохід позичальника, банківські установи не мають можливості оцінити кредитоспроможність позичальника;
  • довідка про працевлаштування. На підтвердження про працевлаштування виступає трудова книжка або цивільно-трудовий договір. Такі документи є основною гарантією кредитора в дотриманні позичальником платіжної дисципліни, підтверджують його офіційний заробіток і соціальну активність;
  • інші документи. Крім зазначених документів при оформленні кредиту в банку додатково може знадобитися довідка про склад сім'ї, правовстановлюючі документи на майно (житло, автотранспорт), наявність поручителя.

З вищевикладеного випливає, що отримати кредит по водійському посвідченню неможливо. Головними документами при оформленні банківського кредиту є паспорт і ІПН, а решту документів надаються для додаткового підтвердження статусу клієнта.

переляканий чоловік і дівчина за кермом автомобіля

Що робити, якщо ніхто не дає кредит по водійському посвідченню?

У банку вкрай проблематично отримати кредит без наявності обов'язкового пакета документів, перелічених вище. Однак МФО більш лояльні до своїх клієнтів, і готові видавати кредит за паспортом та ІПН, незважаючи на те, що документи знаходяться в іншому місті або тимчасово відсутні. Головна вимога при оформленні кредиту в онлайн режимі - це надати дані про серію та номер паспорта, а також надати сканкопію документа. Онлайн заявка на кредит проходить миттєву обробку, а отримати кредит онлайн на карту можна протягом 15 хвилин. Подати заявку на кредит можна в будь-який час доби незважаючи на святкові та вихідні дні.

Вагомим аргументом на користь онлайн сервісу кредитування є і можливість отримати перший кредит в МФО під 0,01%. Подальше звернення за кредитами дозволяє клієнтам брати участь в програмах лояльності, користуючись значними знижками на кредити і підвищеними лімітами кредитування.