Як ви думаєте, що робила більшість українців 10 років тому, коли їм терміново були потрібні гроші? Швидше за все шукали шляхи швидко позичити потрібну суму грошей у друзів та знайомих, або зверталися до банківських установ із проханням терміново оформити кредит, або бігли до різних кредитних організацій.

Сьогодні оперативно отримати швидкий онлайн кредит на карту можна за допомогою компанії Moneyveo.

Як виникли онлайнові сервіси кредитів в Україні?

Сучасні послуги онлайн-кредитів походять від організацій, які раніше займалися наданням так званих «кредитів до зарплати». Ця послуга швидких і невеликих за сумою позик була дуже популярною, хоча вимагала вищі відсоткові ставки за кредитами. Це пов'язано з тим, що процедура оформлення оперативних позик передбачала менш ретельну перевірку позичальника та вищі ризики для кредитної організації.

Компанії, які надавали позики до зарплати, продовжували розвиватися та вдосконалювати систему оцінки ризиків щодо кожного позичальником. Поступово «ринкові» зрозуміли, що в епоху бурхливого розвитку цифрових технологій отримувати кредити в офісах чи відділеннях банків не так зручно для клієнтів. Подальший розвиток мікрокредитних організацій призвів до того, що напрямок онлайн-кредитування почав активно набирати обертів. Сайти на Західному ринку, які пропонують оформити онлайн-кредит, вже налічують сотні та тисячі пропозицій. В Україні поки що подібних сервісів не багато, але вони є. Серед лідерів ринку виділяються такі сайти, як Moneyveo, Credit7, SosCredit, Швидко Гроші та ін.

Про онлайн-кредити Moneyveo

Доступність із будь-якої точки України є головною перевагою сервісу швидких карткових кредитів. Щоб отримати гроші вам достатньо мати під рукою кредитку та стабільне підключення до Інтернету. Сервіс Moneyveo надає спеціальну можливість клієнтам, які не мають часу збирати довідки про доходи та інші документи, необхідні для оформлення кредиту. За допомогою Moneyveo ви отримаєте гроші одразу після надання даних паспорта та ідентифікаційного коду.

Процес оформлення позики Moneyveo забере у вас багато часу. Спочатку вам потрібно визначитися з необхідною сумою кредиту та вказати її у відповідному полі на сайті компанії. Першим кроком на шляху отримання необхідної суми грошей є заповнення форми на головній сторінці сайту Moneyveo. Там також слід вказати суму та термін, на який ви займаєте гроші.

Далі необхідно вписати свої паспортні дані та пройти перевірку за допомогою спеціальної анкети, в якій ви вказуєте особисту інформацію про себе, розмір щомісячного доходу, сферу зайнятості тощо.

Важливою особливістю є те, що Moneyveo дозволяє своїм клієнтам продовжити термін кредиту у разі, якщо вони раптово виникли тимчасові фінансові труднощі з виплатою.

Під час оформлення позики сервіс Moneyveo надає вам корисну можливість відразу побачити суму, яку ви отримаєте, та відсотки, які на неї нараховуватимуться.

Moneyveo називає себе «фінансовим оператором із серцем», і цей слоган знаходить підтвердження щодо клієнтів та їхніх проблем. Досить велика кількість позичальників сервісу позитивно відгукується про надані послуги та описує ситуації, у яких Moneyveo враховував життєві проблеми своїх позичальників. Також рекомендуємо почитати справжні відгуки про компанію Moneyveo.

ТОП-компаній, що пропонують швидкі онлайн кредити на карту протягом дня:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ