Онлайн заявка на отримання кредитної картки є своєрідним запитом, який ви надсилаєте до банку. Щоб шанси на отримання були максимально високими, необхідно мати певні знання щодо правильного оформлення даної онлайн заявки на кредитні картки.

Безкоштовна кредитна картка через інтернет оформляється набагато швидше, ніж безпосередньо у відділенні банку - це факт. Московські банківські відділення завжди заповнені чергами з тих, кому потрібно терміново отримати позикові кошти. Важливо те, що це не тільки кредитна картка швидко, а й справді кредитна картка безкоштовно.

Кредитні картки банків України

Альфа-Банк
RED Червона картка
до 200.000 грн

кредитна картка

детальніше

Приватбанк
Універсальна Gold
до 75.000 грн

кредитна картка

детальніше

Monobank
Чорна картка
до 100.000 грн

кредитна картка

детальніше

А-Банк
Зелена картка
до 200.000 грн

кредитна картка

детальніше

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Відразу варто відзначити, що вся інформація, яку ви в ній вкажіть, буде в будь-якому випадку перевірятися співробітниками банку. Тому спроби приховати її або вказати хибні відомості - марна трата часу. Для того щоб ваш запит був оброблений якнайшвидше, бажано якомога докладніше все розписувати та вказувати. Перелік обов'язкових даних містить:

  • Паспортні дані - ПІБ, дата народження тощо
  • Назва міста, в якому вам буде зручно отримати кредитну картку поштою
  • Контактний номер телефону;
  • Вік;
  • Наявність офіційного працевлаштування;
  • Адреса електронної пошти.

Заповнивши ці дані, далі ви вказуєте кількість банків, до яких хочете надіслати свою заявку. За допомогою нашого сервісу "Кредит Онлайн" ви можете за допомогою однієї заявки подати запит на отримання кредитної картки одразу до всіх банків. На нашому сайті ви можете побачити повний список чинних банків в Україні на цей рік.

Тим самим оформити кредитну картку онлайн буде набагато простіше, ніж самостійно відвідувати всі ці фінансові установи.