В Україні зараз безліч компаній, які готові запропонувати онлайн кредити та позики на банківську картку. Лідери кредитування пропонують невеликі суми в кредит строком від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації та розміром до 15000 гривень при першому обігу.

Онлайн кредити та позики на банківську картку

Для отримання кредиту вам достатньо вивчити кредитні компанії, які ми відібрали для вас. Це Miloan, TenGo, Credit7, Mister Cash та інші МФО. Для цього підберіть ті умови кредиту, які вас задовольнять, потім перейдіть на сайт компанії і подайте онлайн-заявку. Зазвичай, через 5-30 хвилин ваші гроші будуть зараховані на карту.

Також ви можете звернутися до будь-якого відділення у своєму місті, якщо берете кредит готівкою.

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Після того, як клієнт пройшов ідентифікацію, він може користуватися особистим кабінетом, в якому зберігається вся його інформація, а також зможе сплачувати кредити та брати нові позики, не залишаючи робочого місця. Значним плюсом таких мікрокредитів є те, що вони здаються:

Видача кредитів здійснюється двома способами:

 • Переказ суми на кредитну картку будь-якого банку України. Безперечно, це є найзручнішим способом.
 • Кредит готівкою. Цей спосіб підійде тим, хто не покладається на онлайн-переклади.

Привілеї онлайн-кредиту

У наш час Інтернет твердо увійшов у життя практично кожного мешканця України. Кількість українців, які використовують різні онлайн-сервіси, збільшується щогодини. Навіть люди старого загартування позитивно ставляться до процедури миттєвих онлайн-платежів, будь то оплата комунальних послуг, переказ грошей рідним та близьким або покупка товарів в інтернет-магазині. Відповідно до цього, компанії не відстають від прогресу і активно займаються виплатою кредитів онлайн та онлайн-переказами на кредитну картку. А значить взяти кредит онлайн на банківську картку можна зараз!

До переваг користування онлайн-сервісом відносяться:

 • економія власного часу. За 15 хвилин ви зможете зробити те, на що зазвичай йде півдня;
 • заощадження коштів на проїзд у відділення компанії;
 • безпека. Трапляється таке, що готівку можна випадково втратити або її вкрасти. Гроші із кредитної картки нікуди не пропадуть;
 • миттєве отримання кредитних грошей після оформлення онлайн-заяви;
 • швидка обробка заявки;
 • легкість при оформленні онлайн-кредиту та одержанні позики.

Особливості видачі онлайн-кредитів

Щоб отримати кредит онлайн (готівковим способом або безготівково на банківську картку), не потрібно бігти за допомогою до брокерів та переплачувати додаткові відсотки за пошук вигідної кредитної програми. Достатньо звернутися до будь-якої кредитної організації (по телефону або через заповнення онлайн-заяви на сайті), яка відома прозорими та приємними відсотковими ставками, і пропонує отримати мікрокредит онлайн зручно та швидко.

Кому видають мікрокредити онлайн?

Оформити кредит можуть громадяни України віком від 18 років, юридичні та фізичні особи, які мають постійне місце роботи. Якщо ви вже зверталися до відділення таких МФО, як "Глобал Кредит", "Швидкопозика" або "Швидко Гроші", то в майбутньому вам не доведеться надавати новий пакет документів при отриманні кредиту.

Процедура оформлення онлайн-кредиту

На сайті компанії позичальнику надається форма, яку необхідно заповнити для подання заяви на кредит онлайн. Заява ретельно розглядається фахівцем, який надалі встановлює зв'язок із клієнтом і повідомляє про це остаточне рішення. Якщо МФО схвалив заяву, позичальник отримує переказ грошей на банківську картку або звертається до відділення для отримання готівки.

Процедура оформлення онлайн-кредиту передбачає:

 • заповнення заяви на сайті;
 • направлення документів на розгляд;
 • очікування на результат та переказ коштів на кредитній картці.

Через 20 хвилин клієнт отримує не тільки відповідь від фахівця, але й суму грошей, яку запрошують. Тобто, щоб отримати кредит онлайн, вам не обов'язково потрібно вставати з робочого місця і виходити з дому.