Оформити кредит онлайн цілодобовий на картку з поганою кредитною історією

Іноді обставини складаються не на користь позичальника, і не вдається вчасно погасити відкриту позику в МФО або банку. Прострочення та відстрочення платежів негативно позначаються на кредитній історії та заважають у подальшому отриманню грошей. Але навіть у такій ситуації вдасться знайти вихід. Оформити кредит онлайн на банківську картку цілодобово з поганою кредитною історією в Україні просто, адже багато мікрофінансових компаній заплющують очі на цей недолік і йдуть назустріч позичальникам.

Головна умова в МФО — це відповідати вимогам: бути старше 18 років, мати український паспорт та ідентифікаційний код, мати мобільний телефон. За таких умов шанси на схвалення мають будь-хто.

Чи реально взяти кредит онлайн у банку

Для клієнтів банківських установ погана кредитна історія — вирок. Рідко які організації погоджуються видати навіть невелику суму таким позичальникам. Крім того, складнощі будуть і з цілодобовим оформленням. Банки не видають кошти 24/7 як МФО, тож отримати гроші тут і зараз не вийде. Краще звернутися до мікрофінансової компанії. Подібні організації без проблем оформлюють цілодобові позики з поганої КІ, без поручителів, застав та офіційного працевлаштування. Це простий і доступний спосіб вирішення фінансових проблем.

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Де отримати кредит онлайн цілодобовий

Небагато МФО дають можливість взяти кредит цілодобово 24/7 з поганою КІ зі 100 гарантією. Але подібні організації таки є. Щоб не переглядати умови десятків мікрофінансових компаній, радимо подавати заявки до перевірених:

  • Кредит Плюс — схвалюють мікропозики на картку під 0,01 відсотків на день новим клієнтам. Мінімальний термін складає 3 дні, а максимальний – 30.
  • СС Лоан — також пропонують клієнтам перший безвідсотковий мікрокредит. Онлайн-сервіс працює цілодобово, реально взяти до 15 тисяч гривень.
  • МайКредит — видають максимум 12 000 грн. терміном 1–30 днів. Розгляд заявки займає до 10 хвилин, після чого гроші миттєво зараховуються на картку.
  • Манівео — швидко видають мікропозики на банківську картку. Постійним клієнтам оформлюють до 30 000 грн. Перший безпроцентний кредит.

Всі організації об'єднує те, що вони працюють 24/7 і співпрацюють із неблагонадійними позичальниками. Але все одно варто детальніше ознайомитись з рештою умов мікрофінансової компанії перед тим, як подавати заявку. Дізнайтеся про точну процентну ставку, суму, штрафи за прострочення. Це дозволить ухвалити правильне рішення при виборі МФО.

Як позика може вплинути на КІ та на видачу кредиту в банку

Коли людина оформляє кредит у банківській установі чи МФО, вона розраховує повернути гроші у зазначені терміни. Але через непередбачені ситуації у вигляді затримок переказу, відсутності фінансів трапляються неприємності. Прострочення на кілька днів не відбиваються на КІ, а ось тривалі можуть зіпсувати репутацію позичальника. Загалом картина з КІ та простроченнями виглядає так:

  • до 7 днів — майже не позначається на рейтингу клієнта;
  • 10–30 днів — таке прострочення загрожує зіпсованій КІ;
  • 1–3 місяці — погіршення кредитної історії;
  • наявність незакритих боргів — сильно псує репутацію позичальника та заважає отриманню грошей майже у всіх банках.

Якщо доводиться оформлювати позику з поганою КІ, немає сенсу витрачати час і звертатися до банку. Варто співробітникам перевірити вас по базі БКІ, як відразу піде відмова. Мікрофінансові компанії лояльніші до таких боржників. Вони видають позики навіть із великими простроченнями. Ціна таких умов — висока процентна ставка порівняно з банками та можливе обмеження максимальної суми. Але в іншому уточнюйте інформацію щодо кредитування в конкретній організації.