Будь-яка процедура перевірки інформації банком потребує часу. Але що робити, якщо гроші потрібні якнайшвидше і на всі ці процедури просто не вистачає часу? У такому разі вам може допомогти послуга - кредитна картка терміново в день звернення.

Кредитна картка в день обігу

І тут присутня пряма залежність - чим вище ліміт суми, що запитується, тим більший пакет даних про вас будуть збирати банкіри. Розглянемо список банків, готових видати кредитну картку протягом одного дня:

Кредитні картки банків України

Альфа-Банк
RED Червона картка
до 200.000 грн

кредитна картка

детальніше

Приватбанк
Універсальна Gold
до 75.000 грн

кредитна картка

детальніше

Monobank
Чорна картка
до 100.000 грн

кредитна картка

детальніше

А-Банк
Зелена картка
до 200.000 грн

кредитна картка

детальніше

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Сутність цієї послуги полягає в тому, що отримати кредитну картку можна в день звернення. Іншими словами, ви можете скористатися позиковими коштами безпосередньо в той день, коли вирішили оформити кредитку. Це дуже зручно, адже не потрібно чекати багато часу, проте скрізь є як свої плюси, так і мінуси.

Зазвичай, отримуючи картку за 1 день, ви отримаєте і мінімальний кредитний ліміт, адже інформації про вас банк не встигне зібрати в повному обсязі. Саме тому у даного виду кредитування будуть не найвигідніші умови. Але, з іншого боку, коли є потреба у невеликій сумі позикових коштів – кредитна картка за 1 день може стати абсолютно реальністю. Реомендуємо взяти картку в Приватбанку, Альфа-банку та інших.

Кредитна картка з пільговим періодом кредитування

Кредитні картки з пільговим періодом кредитування дуже популярні сьогодні як основний банківський продукт.

Поняття пільгового або, як його ще називають, грейс-періоду, має на увазі відсутність переплат за використання позикових коштів за умови, що заборгованість за ними буде погашена в строки, встановлені цим же періодом. Залежно від обраного банку та запропонованих ним умов кредитування, може бути видана кредитна картка з пільговим періодом різної тривалості, але переважно - це 30-90 днів. Оформлення кредитних карток з грейс-періодом відбувається аналогічно до процедури отримання звичайних кредиток, тому якщо у обраного вами банку існує подібний продукт - рекомендуємо скористатися ним.