Кредит в день обращения с плохой кредитной историей

Кредити в Україні мають величезну популярність. Враховуючи нестабільність економічної ситуації, що склалася, оформити кредит у день звернення стає одним з оптимальних способів поліпшити своє фінансове становище.

Отримати гроші завдяки нашому сервісу можна на досить вигідних умовах. Все, що потрібно від претендента, це заповнити онлайн заявку і через 15 хвилин отримати рішення. У нас немає черг і практично немає відмов.

Особливості кредитування за паспортом у день звернення

Термінові рішення фінансових проблем, що раптово з'явилися, вимагають зазвичай масу довідок і документів, внесення достатньої застави. Якщо йдеться про невелику суму на короткий термін, буває достатньо одного паспорта та вашого бажання оперативно вирішити проблему, щоб розраховувати на кредит за паспортом у день звернення в Україні. У цьому випадку достатньо звернутися особисто або в режимі онлайн до будь-якої мікрофінансової організації:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Хто видає мікрокредити одразу того ж дня

Банки супроводжують видачу кредиту численними зобов'язаннями та довідками, неодмінною умовою найчастіше стає участь поручителя або внесення застави. Все це виглядає занадто обтяжливим, якщо йдеться про незначну суму. А тим більше якщо гроші потрібні на короткий термін.

Нові на кредитних ринках структури МФО роблять вигідні фінансові пропозиції в невигідних для банків секторах, що особливо важливо для клієнтів в умовах економічної нестабільності. Ці організації мають яскраво виражену соціальну спрямованість та великий потенціал. З їх допомогою можна отримати кредит у день звернення без довідок на особисті потреби або на відкриття власної справи.

Як отримати кредит у день звернення без довідок

Це найпростіший вид кредиту, доступний абсолютно всім мешканцям столиці, незалежно від віку, добробуту та виду діяльності. Як відбувається звернення за мікрокредитом:

  • Варто подавати заявку лише при досягненні повноліття;
  • З документів потрібен лише паспорт;
  • Організація допускає видачу кредиту в день поводження з поганою кредитною історією;
  • Місце роботи, суму доходу вказувати не обов'язково;
  • Офіційне працевлаштування не є умовою надання грошей.

Як відбувається оформлення заявки

Спочатку варто вибрати кредитний продукт, який влаштовує за своїми параметрами та терміном погашення. Для зручності клієнтів організація пропонує оформлення всіх видів кредитування через інтернет, це значно спрощує процедуру та прискорює отримання грошей на картку або на руки готівкою. Якщо вас цікавлять термінові кредити в день звернення, варто звернути увагу на способи передачі схваленої позички. Вибравши суму та оптимальний термін, ви заповнюєте анкету та підписуєте оферту шляхом підтвердження коду із SMS-повідомлення, отриманого на мобільний телефон.

Попередньо на сайті можна ознайомитись:

  • загальними умовами договору;
  • інформацією про умови надання та повернення кредитних коштів;
  • правила надання споживчих кредитів.

Організації пропонують прості та прозорі умови співпраці. Самостійно визначаючи розмір суми та термін кредиту, ви сплачуєте відсотки лише за фактичний термін користування коштами. Усі комісійні витрати компанія бере на себе. Будь-який кредит у день звернення без довідок та поручителів підлягає пролонгації, достатньо вчасно сплатити заборгованість за фактичну кількість днів його використання. Безпосередньо з дня отримання ви можете розпоряджатися отриманою сумою на власний розсуд.

Щоб ви могли отримати гроші максимально терміново, МФО пропонують перерахувати їх на картку або на банківський рахунок. Якщо вам потрібна готівка, їх можна замовити в офісі або через кур'єра. На сайті є консультаційний розділ, зручна форма зв'язку по телефону або через поштову скриньку.