Коли виникає необхідність отримати швидко гроші, до банків звертаються в останню чергу. Як правило, банки вимагають певного пакета документів, на перевірку якого йде приблизно кілька днів, а також можуть знадобитися поручителі.

Але, якщо ви не хочете або не можете зайняти у друзів, родичів і співпрацювати з банками, ви не бажаєте — завжди є можливість звернутися до мікрофінансових установ.

МФО - єдині, хто пропонує клієнтам оформити кредит онлайн на картку в Україні цілодобово без поручителів. На відміну від банків, у МФО менше фізичних відділень та, як наслідок, персоналу. Надання послуг у неробочу годину здійснюється за допомогою спеціальної програми. Додаток перевіряє анкету на помилки та правдивість зазначених даних, та порівнює введену інформацію з тим, що зазначено у документах. Вся інформація на сайті захищена спеціальними протоколами шифрування, що зводять до мінімуму шанс її витоку.

Реомендуємо вивчити найприємніші умови для оформлення кредиту без поручителів

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Коли і де вимагають надати поручителя?

МФО не вимагають від клієнтів ні довідки про доходи, ні виписки з банків, ні вказівку поручителів! Заявка на цілодобову позику без поручителів у МФО зручна тим, що близькі не дізнаються про ваші позики, оскільки їм не дзвонитимуть та перевірятимуть інформацію. Також їх не турбуватимуть дзвінками у разі, якщо будуть прострочені платежі за кредитами. Можливість взяти мікропозику без поручителів не впливає на розмір ставок, термін виплати, заборгованість та інші умови. Якби ви оформляли кредит у банку, такої переваги не було. Банк хоче себе забезпечити так, як він має більше зобов'язань перед НБУ, і державою в цілому, і спеціалізується він, як правило, на видачі великих грошових сум. МФО ж працюють зі швидкими кредитами — суми до 5 тисяч гривень і терміном до 10 днів, або ж від 5 до 15 тисяч гривень терміном 30 днів. Постійним клієнтам можуть збільшувати суму позики та пролонгувати період виплати.

Де отримати кредит цілодобовий на вигідних умовах без поручителів?

Охочих взяти цілодобовий кредит на банківську картку без поручителів в Україні багато, як і варіантів, де це зробити. Початківцям складно вибрати одразу надійного партнера ще й із вигідними умовами. Для цього було створено сервіс КредитыОнлайн. Наші фахівці обрали найбезпечніші сервіси мікрокредитування з найбільш лояльними умовами, щоб ви не витрачали дорогоцінний час на пошук того самого, а просто ввели дані та на екрані з'явилися варіанти доступних для позики сум, можливий період та сума відсотків. Сreditoline не займається фінансовою діяльністю та не надає жодних послуг, крім тих, що мають ознайомлювальний характер. Вся внесена інформація надсилається безпосередньо кредитним сервісам. Якщо у вас виникають питання або ви зіткнулися з деякими труднощами, звертайтеся до служби підтримки вибраних сервісів, які вказані на сайті Сreditoline.