Кредит онлайн на карту без процентов круглосуточно

При виборі кредитного продукту доводиться оцінювати два варіанти - мікрофінансова організація та банк. Кредит онлайн на картку без відсотків цілодобово реальний лише у МФО та сумою кредиту до 30 000 грн.

Банківські установи залучають низькою процентною ставкою, можливістю оформити позику на велику суму та тривалий термін. В іншому бентежать вимоги до клієнтів: надання довідки про доходи, залучення поручителів, підтвердження офіційного працевлаштування тощо. Якщо потрібен доступний фінансовий продукт, краще звернеться до МФО. У таких організаціях видають цілодобовий кредит 24/7 під 0 відсотків на картку всім: студентам, пенсіонерам, мамам у декреті. Головне — відповідати мінімальному переліку вимог та уважно вивчити умови кредитування перед поданням заявки.

Що таке цілодобовий кредит без відсотків

При видачі мікропозик фінансові організації стягують відсоток за користування грошима. Він набагато вищий, ніж у банках, і клієнтам доводиться переплачувати чималу суму. Але зазвичай при першому зверненні МФО пропонують максимально вигідний продукт - позику під 0%. Позичальник зобов'язується повернути тіло кредиту, а відсотки при цьому не нараховуються. Однак перед поданням заявки необхідно дізнатися про деякі нюанси:

  • При продовженні безвідсоткової позики умови анулюються. Відразу після оформлення пролонгації починає діяти стандартна відсоткова ставка компанії.
  • Зазвичай можна взяти першу мікропозику онлайн під нуль на карту цілодобово Україна лише на 30 днів. У певних організаціях термін ще менший.
  • Умова поширюється лише на нових позичальників. При повторному зверненні запропонують мікрокредит за стандартною ставкою. Хоча є такі компанії, де і другу позику вдасться оформити без відсотків.
  • Клієнт може щоразу звертатися до різних фінансових установ та отримувати гроші без переплати.

Варто ще згадати про те, що за фактом відсоток за користування мікрокредитом береться і становить 0,01% на добу. Але все одно він дуже малий. При оформленні позики на суму 3000 гривень за 30 днів ви доплачуєте лише 3 грн.

Чим вигідний цілодобовий мікрокредит без %

Основний недолік мікрофінансових компаній – кредитування за високою процентною ставкою. Але якщо вам вдасться взяти швидко кредит онлайн на банківську картку під 0 відсотків цілодобово в Україні, пропозиція буде максимально вигідною. Жодної переплати. Скільки берете, стільки й повертаєте. Головне лише постаратися погасити заборгованість вчасно до вказаного у договорі терміну. Тільки в такому разі це буде справді безвідсоткова позика.

У яких ситуаціях надають цілодобовий кредит без відсотків

Мікрозайми доступні для різних категорій населення. Необхідно бути старше 18 років, мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, мобільний телефон та картку будь-якого банку. Мікрофінансові компанії кредитують навіть позичальників з поганою кредитною історією, відкритими заборгованостями в інших організаціях. Вам потрібно просто вибрати компанію, заповнити анкету та надіслати заявку. Щодо цілей оформлення позики, у МФО ними не цікавляться. Можете взяти гроші для подорожей, ремонту автомобіля, погашення інших мікропозик, оплати комунальних послуг.

Де цілодобово дають позику без %

У більшості діючих мікрофінансових компаній кредитують клієнтів під 0%. Серед них є найпопулярніші:

Бажано докладно вивчити умови конкретної організації, оскільки відмінності можуть стосуватися термінів кредитування, мінімальної та максимальної суми позики. При цьому в кожній із згаданих компаній без проблем зможете оформити безвідсотковий кредит.