Кредит круглосуточно на карту под 0 процентов

У пошуках кращого кредитора, позичальники, в першу чергу, дивляться на відсоткову ставку і наскільки швидко можна отримати переказ. МФО готові видати кредит цілодобово на картку під 0 відсотків кожному!

Бо банки контролюються Національним банком України, їх процентна ставка за кредитом не може бути меншою за облікову ставку НБУ. У зв'язку з цим отримати кредит за низьким відсотком тут не вийде, так само як і в будь-який час доби. Усі державні та приватні банки працюють лише у встановлений робочий годинник. Чудовою альтернативою банкам є мікрофінансові організації (МФО), які готові видати кредит онлайн на картку цілодобово в Україні 0 відсотків кожному!

Якщо у вас виникла гостра потреба у кредиті — фахівці МФО цілодобово на зв'язку. При коректному заповненні анкетних даних та відповідно до наданих документів перша позика схвалюється протягом 15 хвилин. Час на обробку запиту на кредит постійного клієнта триває 1-3 хвилини.

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Що таке цілодобовий безвідсотковий кредит?

Під поняттям «цілодобовий онлайн кредит 0 відсотків» банки мають на увазі позику під 0,01%, яка для зручності округляється і скорочується до 0%. Для мікрокредитів на невеликі суми та термін, ця відсоткова ставка зовсім не відчутна. Кредитні установи отримують прибуток за таким видом ставки з високих сум, які беруться на тривалий час. Взяти кредит швидко під 0 відсотків цілодобово в Україні можливо без довідок та дзвінків родичам. У МФО може отримати будь-який повнолітній клієнт. Навіть люди, які перебувають у «зоні ризику» для банківських установ (студенти, пенсіонери, інваліди, офіційно безробітні та з поганою кредитною історією). МФО не вимагають жодних документів, крім фото паспорта та ІПН.

Чи реально взяти кредит цілодобово під 0 відсотків?

Абсолютно реально взяти кредит під 0 відсотків, але залишаючи заявку важливо розуміти, що такі позики — це свого роду промоакції мікрофінансових установ і їх можна оформити лише один раз. Наприклад, деякі МФО пропонують кредит під 024/7 тільки при першій позиці новим клієнтам. Позичальникам потрібно бути готовим до ліміту суми, яку можна взяти у борг та до фіксованого терміну її повернення.

Грамотно оформити кредит неможливо без прозорих і довірчих взаємин між кредитором і дебітором, тому найважливіші деталі треба обговорювати. Тільки маючи у розпорядженні повну інформацію та вивчивши всі «підводні камені», потрібно оформлювати кредит. КредитыОнлайн вивчив весь ринок за вас та відібрав найнадійніші мікрофінансові організації в Україні.

Заповнюючи анкету, користувачі можуть бути абсолютно впевнені в конфіденційності введених даних та їх збереження. Наш сайт надає базову інформацію потенційним клієнтам: можливу суму мікропозики, термін повернення, варіанти відсотків та прораховує розмір відсотків до виплати. За більш детальною інформацією слід звернутися до служби підтримки обраної МФО.