Які банки підвищили ставки по депозитах: огляд

Протягом останніх двох тижнів позиція щодо депозитних ставок змінилася в багатьох банках України. Так, деякі банки підвищили прибутковість вкладів, а кілька банків знизили ставки за вкладами.

Вклади в гривні

На сьогоднішній день максимальний відсоток по депозиту з терміном вкладу на 12 місяців досягає 11%. На таких умовах пропонують депозити в наступних банках:

 • Альянс Банк;
 • Ідея Банк;
 • Форвард Банк.

Трохи нижче ставка в 10,5% на рік пропонується за вкладами в таких фінансових установах:

 • А-Банк;
 • Акордбанк;
 • Банк інвестицій і заощаджень;
 • Банк Глобус.

Третє місце по прибутковості з умовами за вкладами 10% на термін 12 місяців пропонують:

 • Кредит Дніпро Банк;
 • Мегабанк;
 • ТАСкомбанк.

У яких банках знизилися ставки по депозитах?

Ставки по депозитах змінилися в бік зменшення в чотирьох банках, а саме:

 1. Форвард Банк. Прибутковість депозитів зменшилася на 0,5%. Так, депозит строком на 12 місяців надається під 11% річних, а на термін 6 місяців - під 10,5%.
 2. Банк інвестицій і заощаджень. Річна ставка по вкладах також знизилася на 0,5%, і становить 10,5% по вкладах терміном на рік і півроку.
 3. Банк Львів. У цьому банку скоротили прибутковість вкладів на 1-2%, що призвело до ставки 9% за вкладом на 12 місяців і 8% за вкладом на 6 місяців.
 4. Правекс Банк. Знижено відсотки за вкладами на всі терміни. Як результат річний депозит надається під 5%, а депозит на півроку - під 8%.

Вклади в доларах США

На сьогоднішній день максимальну ставку за доларовими вкладами пропонує Акордбанк - пропонується розмістити депозит на 12 місяців під 2,85% річних.

Трохи меншу ставку в 2,5% на річні вклади пропонують в банках Форвард Банк і Альянс Банк.

Третє місце по прибутковості валютних вкладів займає Таскомбанк, в якому передбачаються умови по депозитах на 12 місяців в доларі під 2,25% річних.

Які банки найбільше знизили ставки за вкладами в доларах?

Найбільше зменшення відсотків за вкладами в доларах присутнє в трьох банках:

 1. Форвард Банк. Скорочення прибутковості валютних вкладів на всі терміни на 0,5%. Як результату вклади на 6 і 12 місяців надаються банком під 2,5%.
 2. Банк Львів. Найбільше зниження ставок спостерігається в короткострокових вкладах - депозит на 3 місяці тепер пропонується під 1%, а річний дохід таких вкладів буде 0,5%.
 3. ПУМБ. Зниження ставок по депозитах на всі терміни на 0,6%. Як наслідок - відсоток по вкладах в доларах становить 0,5%.

Вклади в євро

Найбільший відсоток по депозитах в євро обіцяють надавати в Акордбанк на рівні 2,6% річних.

Другими за прибутковістю є вклади в Форвард Банку, ставка за якими встановлена на рівні 2,5%.

Третє місце по прибутковості вкладів в євро зі ставкою в 2% річних займають три банки:

 • А-Банк;
 • Альянс Банк;
 • Таскомбанк.

Які банки знизили ставки за вкладами в євро?

Зниження ставок по депозитах в євро спостерігається в наступних банках:

 1. Форвард Банк. Зниження ставки на 0,25%. Тепер депозит на 12 місяців надається під 2,5% річних, а вклади на 9 і на 6 місяців принесуть дохід в 2,25% річних.
 2. Банк інвестицій і заощаджень. Прибутковість по депозиту на всі терміни зменшилася на 0,15% річних, і на сьогоднішній день вклади в євро на термін 6,9 і 12 місяців передбачають ставку в 1,25%.
 3. Банк Львів. Ставка по депозитах в залежності від терміну вкладу знижена на 0,5-0,75% річних. Так, короткострокові депозити на 3 і 6 місяців надаються під 0,5% річних, а депозити на більш довгий термін 9 і 12 місяців мають прибутковість в 0,75%.

Незважаючи на зниження ставок по депозитах в євро у деяких банків, в Альянс Банку спостерігається підвищення ставки за вкладами в євро на 0,25%, і тепер вклади на 9 і 12 місяців в даному банку принесуть прибутковість в 2% річних.