Як видають кредити пенсіонерам в Україні?

Люди пенсійного віку в Україні часто відчувають нестачу грошей, особливо коли потрібна велика сума та пенсіонер одинокий. У такій ситуації виникає питання, чи кредити видають пенсіонерам в Україні та на яких умовах.

У більшості випадків пенсіонери звертаються за кредитом з метою оплати дорогого лікування або проведення хірургічної операції, необхідність екстреного рішення комунальних проблем (терміновий ремонт, заміна поламаної техніки та ін.). Також кредити беруться на оплату комунальних платежів, особливо це актуально при накопиченні заборгованості з комуналки.

Які кредити видаються пенсіонерам?

Пенсіонери в Україні можуть отримати кредит віком до 75 років. Але банки обмежують вік позичальників до більш вузьких рамок, тому для гарантованого схвалення кредиту віковій людині краще звертатися до мікрофінансової організації мікрофінансової організації. Такі організації надають невеликі суми кредитів на короткий термін. Щоб зробити правильний вибір - дивіться весь список МФО України.

кредити видаються пенсіонерам

У тому випадку, якщо вік людини до 60 років, то ймовірність схвалення кредиту досить висока, і йому не варто переживати про відмову в кредитуванні через вік.

Якщо позичальник відповідає всім вимогам, він сам може вибрати, що йому підходить – швидкий кредит у МФО або споживчий кредит у банку. Адже вибір залежить від цілей, на які береться кредит, а також умов кредитування. При цьому важливо пам'ятати, що деякі організації, що кредитують, обмежують суму кредиту для пенсіонерів до суми 5 мінімальних ставок пенсії.

Кредити для пенсіонерів у банку, як правило, видаються на строк, що не перевищує 1 року. За умовами кредитного договору платежі мають вносити щомісяця, а загальна сума кредиту поділено на рівні частини. При цьому позичальник має право достроково погасити кредит із перерахуванням відсотків за кредитом.

Незважаючи на те, що на ринку кредитування представлено безліч пропозицій, до вибору кредитора потрібно ставитись з особливою уважністю. Так, вибирати потрібно перевірену компанію, ознайомитись з відгуками реальних клієнтів, уважно вивчити умови кредитного договору, звертаючи увагу на термін кредиту, додаткові платежі та штрафи.

Чи можна отримати банківський кредит за пенсійним посвідченням?

Банкам характерні високі вимоги, які вони висувають своїм потенційним клієнтам. Це стосується і пенсіонерів, які не зможуть взяти кредит у банку лише за пенсійним посвідченням. Крім цього, банки вимагають від позичальника надання наступних документів та інформації:

  • паспорт громадянина України, із зазначенням місця реєстрації (прописки). За відсутності паспорта банк не зможе перевірити кредитну історію клієнта, а без таких відомостей банк не видасть кредиту;
  • ІНН;
  • пенсійне посвідчення.

Окрім цього, банк може вимагати додаткові гарантії і вимагати забезпечення за кредитом. Як гарантія повернення кредиту банк може вимагати оформити заставу або договір поруки. Також при оформленні кредиту банк може вимагати надання довідки про доходи та оформлений поліс страхування життя.

Для підвищення ймовірності схвалення кредиту в банку, пенсіонеру краще вибирати банк, в якому оформлена картка, на яку надходять пенсійні нарахування. Також для підвищення шансів на схвалення кредиту краще заручитись підтримкою поручителя. У разі потреби довгострокової позички для підвищення гарантій схвалення кредиту краще оформити страхування життя.

кредити видаються пенсіонерам

Чи видають МФО кредити пенсіонерам за пенсійним посвідченням?

МФО порівняно з банками лояльніші у своїх вимогах до пенсіонерів. Як правило, МФО керуються індивідуальним підходом до кожного клієнта, і щоб отримати кредит пенсіонеру необхідно надати лише кілька документів – пенсійне посвідчення, паспорт та ІПН.

Головними перевагами кредиту для пенсіонера у МФО є:

  • широкі вікові рамки віком до 75 років;
  • мінімальна кількість документів для оформлення кредиту;
  • інформаційна підтримка будь-якої доби. Гаряча лінія та онлайн сервіси МФО працюють цілодобово;
  • найбільш вигідні умови кредитування. Перший кредит під 0,01% видається у більшості МФО, а подальший кредит видається з великими знижками. За потреби термін виплати кредиту може бути переглянутий.

МФО є кредитуючими компаніями нового покоління, які надають прозорі та доступні умови щодо кредитів. Процедура оформлення кредиту проходить просто, без великих витрат часу та очікування у чергах, що не мало важливо для людей похилого віку.

Кредит у МФО доступні пенсіонерам

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ