Як дізнатися суму залишку по кредиту?

Незалежно від життєвих обставин, особистих причин кожного кредитора хвилює повернення позикових коштів у повному обсязі з виплатою відсотків. Тому, щоб правильно розподілити кошти та спланувати виплату кредиту, важливо з'ясувати, як дізнатися залишок за кредитами для населення в Україні.

Інформація про суму залишку за кредитом за номером договору

Результатом оформлення будь-якого кредиту є укладення кредитного договору, який містить інформацію про умови, суму та термін кредитування. Кожному договору надається індивідуальний номер, за яким можна дізнатися залишок за кредитом.

Отримати інформацію про суму заборгованості за кредитом за номером договору можна за телефоном, через банкомат або онлайн онлайн на сайті кредитора.

Інформація про суму залишку за кредитом через інтернет

Найпростіший і популярніший спосіб дізнатися суму боргу за кредитом - це скористатися інтернетом. Для реалізації такого способу не потрібні великі витрати часу та сил, досить просто мати гаджет із доступом до інтернету. При виході в мережу достатньо зайти на сайт компанії, що кредитує, і внести свої персональні дані для отримання необхідної інформації.

Як правило, при отриманні кредиту онлайн кожен позичальник створює свій персональний кабінет на сайті кредитора. При використанні таких послуг важливо не забувати про захист персональних даних і встановлювати надійний пароль для входу в персональний кабінет. Дізнатися залишок за кредитом можна, зателефонувавши до центру підтримки клієнтів, номер якого вказано на сайті кредитора.

Інформація про заборгованість по кредиту через Бюро кредитних історій

Організацією, в якій кожен громадянин може отримати витяг з реалізованих та активних боргів за кредитами, є Українське бюро кредитних історій.

Раз на рік кожен позичальник має право отримати інформацію про свою кредитну історію безкоштовно. При повторному зверненні протягом року за такою інформацією послуга буде платною та становитиме 50 грн. Для отримання інформації в такий спосіб необхідно:

  1. Зареєструватися на порталі УБКИ.
  2. Надіслати запит на отримання інформації про кредитну історію через інтернет або поштою.
  3. За результатами обробки запиту інформація надсилається заявнику у вигляді листа через пошту або на електронну адресу.
  4. Дізнатися про заборгованість за кредитом через мобільний банк

За допомогою смартфона можна легко відстежити статус фінансів через програму онлайн-банкінгу. Такий спосіб найбільш зручний і порівняно безпечний, оскільки, крім пароля для входу в особистий кабінет, можна встановити аутентифікацію через відбиток пальця.

Головною перевагою такого способу отримання інформації є автоматизація процесів та доступ у цілодобовому режимі. Також важливо, що запити обробляються в режимі онлайн набагато швидше, ніж при живому спілкуванні з кредитором. А з урахуванням карантинних обмежень дозволяють знизити кількість контактів з людьми та захистити себе від зараження вірусом.

Надсилання запиту про залишок за кредитом через SMS-повідомлення

Дізнатися про заборгованість за кредитом можна також за допомогою смс-банкінгу. При цьому важливо зазначити, що послуга смс-повідомлення платна, тарифи встановлюються з урахуванням цінової політики оператора.

Залишок боргу за кредитом розраховується через SMS-повідомлення за допомогою кодів. Так, відомості про реквізити позичальника заносяться певним набором цифр у смс-повідомлення, на яке від кредитора надходить відповідь із необхідною сумою залишку за кредитом.

Інформація про заборгованість на прізвище та ІПН

Кожен кредитор при оформленні кредиту вимагає від позичальника паспорт та ІПН. Тому дізнатися залишок за кредитом під час використання цих документів можна будь-яким із перерахованих способів.

За наявності заборгованості за кредитом можна звернутися до відділення, в якому було оформлено кредит, та дізнатися про залишок боргу за ІПН. Такий спосіб підійде тим, кому важко користуватися сучасними технологіями. При виборі такого способу отримання інформації при собі потрібно мати паспорт, ІПН та бажано дані за кредитним договором для можливості швидкого отримання необхідних відомостей.

Представимо список МФО, де можна УБКИвзяти кредит із заборгованістю:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ