Як вирішити труднощі з виплатою онлайн кредиту?

Перед оформленням кредиту онлайн за паспортом кожен позичальник повинен реально оцінити свою здатність погасити кредит вчасно. Але на практиці не кожен позичальник справляється із завданням своєчасного погашення кредиту, і тоді виникає питання, що робити, якщо важко виплатити онлайн кредит.

Кожне прострочення по кредиту принесе позичальнику певні наслідки, які призводять до збільшення суми заборгованості по кредиту. Простроченням є вже затримка виплат по кредиту на 1-3 банківських дні, або внесення меншої суми, ніж обумовлена в кредитному договорі.

Терміни прострочення і розмір штрафних санкцій бувають різні в залежності від умов, прописаних в кредитному договорі. Так, у разі оформлення банківського кредиту в заставу автомобіля, до обов'язкової суми щомісячного платежу буде додана сума штрафу, яка залишиться фіксованою протягом місяця.

Що стосується небанківський фінансових компаній, які видають кредити онлайн на карту, то в разі прострочення пеня буде нараховуватися щодня. Тому в інтересах боржника якнайшвидше погасити борг і надалі не допускати його утворення. В іншому випадку сума боргу буде накопичуватися і зіпсує вашу кредитну історію

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Перед тим, як підписувати договір позичальник повинен переконатися, що знає точну вартість кредиту і наслідки в разі прострочення платежів по кредиту. Відповідно до вимог законодавства кожна кредитуюча компанія повинна надавати достовірну інформацію про споживчі кредити, зокрема про вартість кредиту.

Що робити, якщо справа про борг по кредиту дійшла до суду?

Як правило, суд обирає сторону кредитора, і зобов'язує позичальника виплатити борг по кредиту. Судом присуджується примусове стягнення заборгованості по кредиту, що може супроводжуватися арештом рахунків і майна боржника.

У тому випадку, якщо позичальник може документально підтвердити те, що фінансова організація не пішла йому назустріч при виникненні тяжкої фінансової ситуації, судом може бути призначена відстрочка з виплати боргу і зменшення нарахованих штрафних санкцій. Але для цього позичальник повинен захиститися такими документами:

  • довідкою про хворобу або про скорочення з роботи;
  • офіційною відмовою кредитора від відстрочки по кредиту;
  • при можливості надати записи розмов з кредитором.

люди деньги банк

Що робити, якщо виникли труднощі з виплатою онлайн кредиту?

У такій ситуації в першу чергу позичальникові потрібно якомога раніше зв'язатися з кредитором, повідомити про свої проблеми і попросити про перенесення дати оплати. При проведенні переговорів можна домовитися про рефінансування кредиту або про реструктуризацію онлайн кредиту.

Головне для позичальника - це не допускати ігнорування дзвінків від кредитора. Адже форс-мажорна ситуація може статися з кожним, і фінансові компанії це розуміють.

Мікрофінансовим організаціям (МФО) недоцільно передавати борг по кредиту в суд, оскільки це спричинить додаткові грошові витрати. Таким кредиторам набагато вигідніше отримати платіж по кредиту від самого позичальника, тому позичальникові потрібно постаратися налагодити контакт із співробітниками кредитора, а вони вже допоможуть знайти правильний шлях вирішення проблемної ситуації.