На сьогоднішній день взяти кредит без довідок про доходи і без застави за рівнем складності прирівнюється до купівлі продуктів харчування. Так як все проходить досить швидко, витрачаючи мінімально зусиль з боку позичальника, а також в зручному місці.

Де взяти кредит без довідок про доходи

Не так давно, щоб оформити кредит, потрібно надати банку велику кількість усіляких документів і довідок, проте вже сьогодні досить мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Необхідність брати довідку про доходи відпала сама по собі, що дуже зручно для тих громадян, які отримують свою заробітну плату "в конверті". Однак варто зазначити, що жоден банк не стане діяти на шкоду собі і ризикувати безповоротним кредитом, що прекрасно відбивається на процентній ставці, яка і веде до підвищення кредиту.

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Висока конкуренція на банківському ринку, яка зв'язується з істотним збільшенням кредитних установ, привела до того, що банкам доводиться йти на поступку і докладати багато зусиль для того, щоб залучити клієнтів. Це відбивається в швидкості видачі кредиту, простоті отримання позики і в низьких декларованих ставках. Тепер в більшості випадків не потрібно надавати довідку про доходи, щоб отримати споживчий кредит. Варто відзначити, що чим менше сума позики, тим менше коштів ризикує втратити банк

Банкіри розповідають, що кредит без довідок, за своєю суттю, нічим не відрізняється від класичних, хіба що, існує більш проста процедура прийняття рішення, великий ризик для банку і менші суми в цілому. Розмір суми кредиту, комісій, авансу і ставок впливають на ризикованість кредиту. Що стосується наявності довідки про доходи, то це знижує ризик видачі кредиту в порівнянні з позичальником, який таку довідку не надає. Наприклад, якщо хтось взяв кредит на автомобіль і не повернув його, то дуже рідко Банек стане подавати в суд на нього, а швидше за все, напише лише кілька листів, які вкажуть, що кредит варто погашати. Розраховуватися за неповернення кредиту доведеться іншим позичальникам, в чиї суму вже заздалегідь закладений відсоток на ризиковість.

Загальна сума виданих позик без довідок про доходи стрімко зростають, але в той же час прострочення за споживчими кредитами в загальному по портфелю ще не досягала критичного рівня, тому банки не упускають такої можливості і з радістю заробляють. "Ринок споживчого кредитування досить динамічний і фінансово-кредитні організації роблять все, що тільки можливо, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів і час на оформлення кредитів наполегливо прагне до мінімуму. На сьогоднішній день більше 60% споживчих кредитів видаються як раз без довідки про доходи".

Як правило, кредити без довідок про доходи пропонують або МФО-лідери (мікрофінансові компанії) споживчого кредитування.

Наприклад, якщо взяти найбільш поширений термін споживчого кредиту - 1 рік, то приблизно загальна плата за надання кредиту з довідкою про доходи і без неї буде відрізнятися приблизно в 10% вартості товару, який купується в кредит. Дана величина буде безпосередньо залежати від обраного пакета кредитування, групи товару, який купується, наявності початкового внеску і т.д. і т.п.

У разі надання повного пакета документів, а також внесення великої авансу і оформлення кредиту не невелику суму позичальник мінімізує ризик банку, який пов'язаний з видачею кредиту. В інших же випадках умови кредитних продуктів подорожчання товару по кредиту без довідок буде коливатися в межах всього 5%.