Як оплатити комунальні послуги не виходячи з дому?

Часи, коли потрібно було вистояти кілометрові черги, щоб оплатити комунальні платежі, давно закінчилися. Тепер багато банків через інтернет-банкінг дозволяють оплатити будь-яку послугу. Щоб було простіше вибрати варіант оплати, багатьом буде цікаво ознайомитися з найдоступнішими способами віддаленої оплати комунальних платежів.

Оплата комунальних послуг через інтернет-банкінг

Довольная девушка говорит внимание

На сьогоднішній день таким способом можна скористатися клієнтам наступних банків:

  • ПриватБанк. Оплата через сервіс Приват 24. Завдяки укладенню договорів ПриватБанком з багатьма організаціями сфери ЖКГ, комісія при оплаті послуг через банк оплачується самими організаціями замість платника. При цьому в різних областях країни умови оплати відрізняються, і при оплаті послуг компанії, яка не уклали договір з банком, комісія оплачується платником.
  • Ощадбанк. Оплата через сервіс Ощад 24/7. Для того, щоб оплатити всі комунальні послуги через даний сервіс, клієнту необхідно оформити та підключити карту «Моя картка». Для жителів Києва є можливість оформити «Карту киянина», яка дозволить здійснювати платежі в 40 точках прийому споживачів «Центру комунального сервісу» або на сайті ГІОЦ.
  • Monobank. Оскільки банк не має відділень вся увага спрямована на додаток в смартфонах. Там клієнти банку можуть знайти багато можливостей і він дуже просте у використанні, що дозволяє оплатити комуналку без проблем.

Оплата комунальних послуг через EasyPay.ua

Оплата комунальних послуг через EasyPay.ua

На цьому сервісі можна оплатити мобільний зв'язок, комунальні послуги, інтернет та телебачення. Після проходження реєстрації на сервісі клієнт може створити шаблони для здійснення регулярних оплат, що значно спростить процес і дозволить заощадити час.

Головною перевагою EasyPay.ua є зручна система пошуку. Так, за відсутності даних про точну назву підприємства система допоможе відшукати необхідні реквізити.

Комунальні платежі через iPay.ua

Оплата коммунальных услуг через iPay.ua

iPay.ua є сучасною Інтернет-платформою для здійснення грошових переказів і онлайн-платежів. Сервіс надає можливість здійснити необхідні платежі за одну хвилину. Зручність сервісу і простоту його використання можна перевірити в будь-який час завдяки цілодобовому доступу. Впорядкувати витрати дозволить функція регулярних платежів.

Оплата комунальних послуг через Plategka.com

Оплата коммунальных услуг через Plategka.com

На Інтернет-платформі Plategka.com також доступні оплата мобільного зв'язку, комунальних послуг, телебачення і ін. Якщо придбати тарифний план «Місяць» на сервісі вартістю в 25 грн, то це дозволить заощадити гроші на комісії на здійснені платежі. Перший місяць по даному пакету буде взагалі безкоштовним.

Комунальні платежі через Portmone.com

Оплата коммунальных услуг через Portmone.com

На даному сервісі Portmone.com доступна оплата за всіма комунальним підприємствам України, і тому для здійснення потрібного платежу досить ввести реквізити підприємства. Для спрощення процесу оплати можна скористатися мобільним додатком, який встановлюється на гаджет. Сервіс передбачає функцію кешбек при оплаті послуг і покупок.

Оплата комунальних послуг не виходячи з дому дозволить заощадити час на походи в спеціальні установи і на черги, які в умовах карантину небезпечні. Оплату платежів в онлайн режимі можна робити за допомогою будь-якої банківської карти Visa або MasterCard, а нестачу суми грошей для оплати комуналки завжди можна усунути за рахунок взяття грошей в борг під 0,01% на онлайн сервісі кредитування.

Якщо у вас виникли фінансові труднощі з оплатою комунальних послуг, ви можете скористатися кредитними пропозиціями від нашого сервісу Кредити Онлайн:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ