Де знайти найнижчий відсоток по кредиту в Україні в 2020 році?

Одним з головних параметрів у виборі кредиту для більшості позичальників є вартість користування позиковими засобами. У зв'язку з цим люди шукають кредит з найнижчою відсотковою ставкою для отримання фінансової вигоди від його оформлення.

Знайти банк з найнижчим відсотком по кредиту вдається вкрай рідко. А якщо і знаходяться пропозиції з прийнятними розмірами процентної ставки, то до позичальника виставляються підвищені вимоги для оформлення кредиту (застава, порука, примусова страховка тощо).

У зв'язку з неможливістю виконати вимоги банку люди все частіше звертаються за кредитом в мікрофінансові організації (МФО), де можна знайти самі низькі процентні ставки по кредиту. Доступні умови кредитування в МФО пов'язані з наступними особливостями таких кредитів:

  • кредити видаються на невеликі суми, через що переплата по кредиту є незначною;
  • кредит оформляється на недовгий термін, що виключає накопичення величезних нарахувань;
  • клієнти можуть скористатися програмами лояльності, знижками, а також багато МФО надають можливість новим клієнтам отримати безвідсотковий кредит.

У яких МФО найнижчі ставки по кредитах?

На сьогоднішній день в Україні працюють сотні МФО, умови по кредитах в яких значно відрізняються один від одного. Людина, потрапляючи в ситуацію коли гроші потрібні терміново, не має можливості проводити довгий порівняльний аналіз по кредитах в МФО. Тому щоб заощадити час на пошуку, нижче представлені МФО з самими низькими процентними ставками по кредитах:

  1. Moneyveo. Перший кредит від 100 грн до 17 тис грн. Повторний кредит до 30 тис.грн. Процентна ставка 1,66% в день на термін від 1 до 30 днів.
  2. Dinero. Сума кредиту від 300 грн до 17 тис.грн. Процентна ставка 1,3% в день. Кредит може бути оформлений на термін 7, 14 або 30 днів.
  3. AlexCredit. Перший кредит від 100 грн до 3 тис.грн. Повторний кредит до 12 тис.грн. Процентна ставка 1,7% в день. Термін кредиту 5-45 днів.
  4. MyCredit. Перший кредит від 100 грн до 6 тис.грн. Повторний кредит до 12 тис.грн. Процентна ставка 1,6% на термін від 1 до 30 днів.
  5. Бистрозайм. Сума кредиту від 300 грн до 10 тис.грн. з процентною ставкою 2%. Термін кредиту 7-30 днів.

Таким чином, найнижчі ставки по кредиту варіюються в межах 1-2%, при цьому є і безліч інших пропозицій на ринку мікрокредитування, за якими відсоток по кредитах варіюється в межах 3-5% в день.

Як правило найнижчий відсоток по кредиту доступний:

  • новим клієнтам з метою залучення та безкоштовного знайомства з сервісом;
  • постійним клієнтам при наданні знижки по промокодам і за рахунок накопичених балів, за рахунок яких можна погашати заборгованість по кредиту.

Куди краще звернутися за кредитом?

Коли потрібен кредит під низький відсоток, а часу на пошук альтернативного рішення не вистачає, то оптимальним варіантом є онлайн сервіс кредитування, на якому зібрані найвигідніші пропозиції по кредитах онлайн на карту від МФО.

Розгляд заявки на кредити через даний сервіс відбувається протягом 20 хвилин, швидко і безпечно. Для оформлення кредиту позичальникові знадобиться доступ до інтернету, паспорт і ІПН. Після оформлення гроші по кредиту надходять на банківську карту в лічені хвилини. Якщо існує необхідність в готівці, то оформити кредит готівкою можна у відділеннях МФО, пройшовши просту процедуру оформлення кредиту.