Що потрібно знати, перш ніж брати кредит онлайн?

За останній час все більшою популярністю користуються кредити через інтернет, за допомогою яких можна швидко отримати гроші на будь-які цілі. Формальності при даному виді кредитування зведені до мінімуму, але при цьому кожного позичальнику важливо дізнатися ряд особливостей перед оформленням онлайн кредиту.

Позичальнику для цього не потрібно виходити з дому, а гроші по кредиту надійдуть на банківську карту протягом декількох хвилин. З огляду на великий попит на таку послугу, інтернет простір сьогодні рясніє безліччю пропозицій від компаній, готових видати кредит онлайн на карту.

кредит онлайн смартфон

На сьогоднішній день спрощує процес пошуку відповідного варіанту кредиту сервіс онлайн кредитування. І, виходячи з рекомендацій фахівців даного сервісу, перед оформленням кредиту кожному позичальнику слід враховувати ряд наступних факторів:

  1. Репутація кредитуючої компанії. При виборі МФО для оформлення кредиту варто остерігатися шахраїв. Для цього потрібно перевірити чи давно створена компанія і чи зареєстрована вона в установленому порядку, які відгуки про роботу компанії реальних користувачів. Також важливо переконатися, що компанія є довіреним партнером, який не полює за наживою.
  2. Витрати, пов'язані з кредитом. Для початку потрібно перевірити процентну ставку і розрахунок річної процентної ставки (APRC), при цьому враховувати, що багато компаній передбачають договором додаткові збори. Тому перш ніж оформляти кредит потрібно ознайомитися з пропозиціями по процентних ставках і наявністю інших платежів, переконатися що витрати по кредиту не будуть надмірними, що відсутні приховані і неочевидні комісії.
  3. Процес подачі заявки і перевірки клієнта на платоспроможність. При необхідності отримати швидкий кредит онлайн на карту, важливо переконатися у відсутності вимог від позичальника додаткових документів для оформлення кредиту (наприклад, наявність робочого сертифіката та ін.).
  4. Термін погашення кредиту і особливості погашення. Для позичальника важливий термін, протягом якого він зобов'язаний виплатити кредит і умови, на яких кредит буде погашатися (одноразове або розстрочене погашення). Одноразові кредити як правило оформляються на короткий термін до 60 днів, а кредити з розстрочених погашенням можуть бути оформлені на кілька років і видаються на більші суми.
  5. Можливість продовження терміну погашення кредиту, наслідки прострочення виплати позики. Ніхто не застрахований від втрати платоспроможності, і тому перед оформленням кредиту важливо поцікавитися про наявність можливості продовжити термін погашення кредиту в разі виникнення проблем з виплатою кредиту.
  6. Наявність акційних пропозицій, знижок. Багато МФО пропонують своїм новим клієнтам оформити безвідсотковий кредит, тобто позичальник повинен буде повернути таку суму кредиту, яку спочатку брав в МФО.
  7. Допустима мінімальна і максимальна сума кредиту. Допустимі суми кредиту, які озвучуються МФО необхідно порівняти зі своїми потребами і оцінити доцільність оформлення кредиту.
  8. Забезпечення по кредиту. Мається на увазі, чи вимагає кредитор заставу по кредиту, і якщо вимагає, то співставна вартість застави з сумою по кредиту. Тобто якщо кредит береться на кілька тисяч грн, а кредитор вимагає оформляти в заставу нерухомість, то від такої пропозиції потрібно відразу відмовлятися.

З огляду на вищевикладене важливо відзначити, що існує безліч нюансів, на які позичальникові важливо звернути увагу щоб оформити вигідний кредит онлайн. Швидкий кредит онлайн отримати легко, а от повернути його при наявності надмірних витрат зовсім непросто. А вибір ненадійної кредитуючої компанії загрожує реальними фінансовими проблемами. Також дізнайтеся, чи можна взяти кредит за посвідченням водія?

Ну і якщо ви все ж таки зважилися взяти кредит онлайн, то вивчіть наш список МФО, готових співпрацювати навіть з тими, хто хоче взяти кредит перебуваючи в чорному списку:

CREDITPLUS
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,80 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDIT7
до 10 000 грн.
перший кредит: 600 - 17000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MILOAN
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,50 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

MYCREDIT
до 15 000 грн.
перший кредит: 100 - 6000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,60 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

CREDITKASA
до 20 000 грн.
перший кредит: 400 - 10000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,70 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

TENGO
до 15 000 грн.
перший кредит: 500 - 15000 грн.
відсоток на добу: 0,01 - 1,00 %
строк кредиту: от 65 днів

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ