Різне

Популярність кредитів в МФО росте з кожним днем. Мікропозики дозволяють багатьом людям вирішити свої фінансові труднощі швидко і без зайвої паперової тяганини.

Людина може потрапити в ситуацію, коли при втраті паспорта та ІПН у неї виникає потреба в оформленні кредиту. З документів, які можуть підтвердити її особистість залишається водійське посвідчення, і тоді виникає питання про можливість отримання кредиту в Україні по водійському посвідченню.

Найчастіше відсутність офіційного працевлаштування та стабільного підтвердженого заробітку для багатьох українців стає перешкодою для отримання кредиту в банку. У такій ситуації виникає питання, де шукати допомогу в отриманні кредиту безробітним в Україні.

У ситуації, коли немає чим платити кредит, з метою часткового збереження майнових прав та погашення боргу на допомогу приходить такий інструмент регулювання договірних відносин, як відступлення права вимоги боргу.

В умовах карантину українці обмежені при виборі варіантів відпочинку на новорічні свята. Але, не дивлячись на це, існує ряд актуальних варіантів, з яких кожен може вибрати відпочинок собі до смаку і по кишені.

У сучасному світі людина вже не уявляє своє життя без мобільного зв'язку, і коли настає час покупки телефону виникає питання: як вибрати недорогий і хороший телефон в Україні.

В умовах пандемії і з настанням холодів багато сімей перейшли на домашній режим, і проводять час за переглядом цікавих фільмів і серіалів. На яких сервісах можна знайти якісні новинки кіно і вибрати щось до смаку - відповісти на це питання допоможе добірка кращих відео-сервісів в Україні.

З приходом холодів українців накрила друга хвиля коронавірусу, і більшість людей цікавляться питанням, як лікувати коронавірус і скільки коштує лікування від недуги.

Президент України підписав закон, яким передбачено накладення штрафу на осіб, які не носять в громадських місцях захисні маски або надягають їх неналежним чином.