Tengo скасовує штрафи в карантин

Tengo завжди з розумінням ставиться до затримок платежів, та у звичайний час пропонує клієнтам пролонгацію позики на 3, 7 або 15 днів, щоб уникнути прострочення.

У зв'язку з карантином Tengo прийняла рішення не нараховувати клієнтам штрафи і пеню за прострочення в період з 1 березня 2020 року.

Що це означає?

Якщо у вас є поточний позику в Тенґо і у вас не виходить його вчасно погасити, то в даний період ви можете оплачувати частково тіло кредиту і відсотки, пеня і штрафи вам нараховуватися не будуть.

Що потрібно оплачувати в період карантину в Tengo?

Тіло кредиту та відсотки, які передбачені за договором. Відсотки будуть нараховуватися в звичайному режимі, який прописаний в умовах вашого договору.

Ви можете погашати позику частинами, але повністю звільняєтесь від нарахування пені на залишок, якщо кредит прострочений.

ВАЖЛИВО! Якщо прострочення платежу була до 1 березня, то клієнт не звільняється від сплати пені та штрафу. Тимчасові правила діють щодо кредитів, термін погашення яких закінчується в період карантину (з 1 березня 2020р.).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся на нашу гарячу лінію 0443370037 або пишіть в форму зворотного зв'язку в розділ Контакти.