Максимальна знижка, яку можна отримати в Moneyveo за «ігрові монети» enotcoin, збільшилася до 60%! І що там у нас на балансі - час запускати «монети» в дію!

Годі чекати на акції та промокоди: поповнюйте скарбничку enotcoin та зменшуйте вартість кредитів самостійно – тоді, коли вам зручно.

Як заробляти enotcoin?

Почати заробляти «віртуальні монети» можна одразу після оформлення першого кредиту в сервісі. Для цього є два способи:

Разовими діями. Наприклад, зв'язавши свій акаунт у Moneyveo зі сторінкою у соцмережі, ви заробите 5 enotcoin. Підтвердіть основний особистий email – і ще 10 enotcoin будуть вашими. Зареєструєте в сервісі додаткову картку – і ваш баланс поповниться на 20 enotcoin.

Регулярними діями. Наприклад, ви щодня можете забирати від 1 до 7 enotcoin, просто натискаючи на кнопку «Отримати enotcoin» в Особистому кабінеті. Порекомендуйте Moneyveo у соціальній мережі – до вас полетять 10 enotcoin і т. д. А також користувачам сервісу нараховуються заохочувальні «віртуальні монети» після кожного закритого кредиту.

То як, ви вже готові поповнити свій баланс? Усі способи отримання «віртуальних монет» є у вашому Особистому кабінеті, у розділі Enotcoin.

Як оформити кредит із enotcoin-знижкою?

За допомогою enotcoin можна у два кліки зменшити суму процентів за наступним кредитом. Для цього:

Під час оформлення заявки оберіть на калькуляторі серед варіантів знижок enotcoin.

Вкажіть, скільки «ігрових монет» ви хочете використати. Потім натисніть «Оформити кредит», і сума процентів зменшиться. Нагадаємо: 1 enotcoin = 1 грн.

Уперед заробляти «віртуальні монети» та обмінювати їх на суперзнижки! Красави завжди в плюсі з Moneyveo.

джерело: moneyveo.ua