За кожен погашений кредит MyCredit повертає гроші на бонусний рахунок. Бери більше - плати менше! Для нових клієнтів нарахують 50 грн.

Тепер ніяких обмежень для клієнтів від кредитної компанії MyCredit. При оформленні кредиту на термін від 1 до 64 днів до 15 000 грн, у вас є можливість отримати частину від суми погашених відсотків. А для всіх нових клієнтів нараховується сума в 50 грн за перший оплачений кредит.

Коротко про нову кешбек-програмі від Майкредіт

Тепер всі клієнти сервісу стають автоматично учасниками оновленої кешбек-програмою.

Так при повному погашенні кредиту на ваш бонусний рахунок автоматично нараховується кешбек. Це відбувається кожного разу при погашенні кредиту. Новачки ж отримують 50 грн, а постійні клієнти сервісу отримають частину від суми сплачених відсотків.

Сам кешбек нараховується на ваш бонусний рахунок протягом 24 годин після повного розрахунку за кредитним договором. Гроші з цього бонусного рахунку можна використовувати на оплату або продовження нових кредитів в MyCredit.

Так, як кешбек доступний фіксований час, то протягом трьох місяців, якщо ви не користуєтеся послугами MyCredit, ваші кошти на бонусному рахунку згорять. Детальніше про те, як працює кешбек-програма, читайте на сайті MyCredit.