Новини

Перед оформленням кредиту онлайн за паспортом кожен позичальник повинен реально оцінити свою здатність погасити кредит вчасно. Але на практиці не кожен позичальник справляється із завданням своєчасного погашення кредиту, і тоді виникає питання, що робити, якщо важко виплатити онлайн кредит.

Від розміру процентної ставки залежить сума, яку позичальник заплатить за використання позикових коштів. Щоб отримати кредит без переплат важливо бути обізнаним із загальними поняттями про процентну ставку по кредиту.

Популярність кредитів в МФО росте з кожним днем. Мікропозики дозволяють багатьом людям вирішити свої фінансові труднощі швидко і без зайвої паперової тяганини.

Людина може потрапити в ситуацію, коли при втраті паспорта та ІПН у неї виникає потреба в оформленні кредиту. З документів, які можуть підтвердити її особистість залишається водійське посвідчення, і тоді виникає питання про можливість отримання кредиту в Україні по водійському посвідченню.

Найчастіше відсутність офіційного працевлаштування та стабільного підтвердженого заробітку для багатьох українців стає перешкодою для отримання кредиту в банку. У такій ситуації виникає питання, де шукати допомогу в отриманні кредиту безробітним в Україні.

Люди все частіше стали користуватися безготівковими розрахунками при здійсненні покупок в магазинах, при оплаті будь-яких послуг тощо. І останнім часом нерідко стали потрапляти в ситуацію, коли вони не можуть оплатити покупку через відмову банку в платежі, незважаючи на достатню кількість коштів на мапі. Основна причина цього - блокування банківської карти.

За кожен погашений кредит MyCredit повертає гроші на бонусний рахунок. Бери більше - плати менше! Для нових клієнтів нарахують 50 грн.

Новий законопроект «Про страхування», який був зареєстрований у Верховній раді України, передбачає відмову від ліцензування окремих видів страхування і перехід на загальносвітову практику ліцензування за класами страхування.

Ні для кого не секрет, що ремонт житла є трудомісткою і далеко не дешевою витівкою. Так, вартість ремонту будинку або квартири в залежності від обсягу робіт і ціни будматеріалів може досягати сотень тисяч гривень. Однак заощадити на ремонті можливо, роблячи його самостійно. при цьому важливо знати ряд нюансів і тонкощів.