Новини

Парень и Девушка берут отдают кредит в банке

Національний банк у зв'язку із суттєвим погіршенням фінансового стану позичальників, які втратили роботу у період війни, рекомендує фінансовим установам активніше пропонувати своїм клієнтам-споживачам реструктуризацію заборгованості за споживчим кредитом або кредитні канікули.

Альфа-Банк Україна банкомат відділення

АТ "АЛЬФА-БАНК" (Україна) є системно важливим банком, який працює на території України виключно в межах українського законодавства. Тому міжнародні санкції проти російського Альфа-банку не стосуються українського АТ "АЛЬФА-БАНК"

Новые правила работы банков и МФО

Національний банк України вітає ухвалення Закону України № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" (далі – закон).

Національний банк України виключив 163 фінансові установи з реєстрів

Національний банк України виключив із Державного реєстру фінансових установ та Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, 163 фінансові установи, виходячи з норм пунктів 9 та 14 розділу VII “Прикінцеві положення” Закону України “Про фінансові послуги та фінансові компанії”.

Снять наличные деньги на кассе в магазине через POS-терминалы ПриватБанка

У березні через торгові POS-термінали ПриватБанку майже 1,5 мільйона українців змогли отримати понад 2,2 млрд грн готівкою на касах торгових точок. В умовах військового стану така можливість зняти готівку разом з оплатою покупок карткою була дуже доречною, адже це набагато безпечніше, ніж пошук банкомату.

Украинцы массово жалуются на Monobank и Приватбанк из-за начисления процентов на кредитные средства

ПриватБанк та Monobank у квітні повернули відсотки за використання кредитних коштів, незважаючи на оголошені кредитні канікули до червня зі ставкою близько 0% у зв'язку з війною в Україні.

Более миллиарда гривен выдал ПриватБанк в кредит агропроизводителям

Вже 419 фермерів за 6 днів програми пільгового кредитування посівної змогли отримати кредит на суму 1,102 млрд. грн. від Приватбанку.

Коли виникає необхідність позичити гроші, то мало хто замислюється про те, як повернути борг без ускладнень для власного бюджету. І тільки коли терміни погашення боргу починають катастрофічно наближатися, починається паніка.

задумчивый мужчина кредитная карта

Вас цікавить питання – де краще взяти кредит готівкою у Києві чи іншому місті України, тоді звернулися за адресою. Не важко порившись в інтернеті, подивившись телеканали чи газети переконатися, що ринок позик для фізичних осіб знову (після початку економічної кризи) пожвавився.