Кредитні картки банків України

Кредитна картка 2021. Онлайн заявка: ✅ПриватБанк ✅Альфа-Банк ✅Монобанк ✅Оформлення онлайн з вигідним тарифом ✅Порівняй умови і рейтинг

Кредитні картки міцно зайняли вагоме місце в гаманцях багатьох жителів України, так як вони здатні виконувати наші бажання тоді, коли в кишені порожньо. Що це за вид банківської карти і як грамотно користуватися, розглянемо в цій статті.

Кредитна карта онлайн - отримання банківської кредитної картки не складає особливих труднощів. Будь-який повнолітній житель України, який має прописку, може подати заявку через по інтернету через наш сайт або ж звернутися безпосередньо до відділення будь-якого з банків представлених тут, щоб оформити кредитну карту України.

Більшість продуктів, представлених тут, отримані від наших партнерів за винагороду. Це може вплинути на те, про які продукти ми пишемо, і де та як продукт з’являється на сторінці. Однак це не впливає на наші оцінки. Наші думки - наші! Ось список наших партнерів та ось як ми заробляємо гроші
  Банк Процентна ставка [%] Кредитний ліміт [грн] Пільговий період [днів] Кешбек ссылка
RED Червона картка Альфа-Банк Україна
43
200000
62
є
Універсальна Gold Приватбанк
53
75000
55
є
Чорна картка monobank Монобанк
44
200000
62
є
Зелена картка А-Банк
62
200000
62
є

кредитные карты

Що таке кредитна карта?

Це платіжна картка з певною сумою грошей на ній. Цією карткою можна розплачуватися в більшості магазинів і торгових точок, а також знімати готівку, які банк надає клієнту в кредит. Ті, хто випробував кредитку в справі, знають, що вона може виручити в непередбачених ситуаціях. Найчастіше витрати йдуть на будь-які акції і знижки, які тривають всього кілька днів, а також весілля, турпоїздку і подарунки друзям. Рідше на лікарню і лікування.

Сьогодні в Україні багато банків відкривають клієнтам кредитні карти з включеною послугою дебетової карти, тобто з овердрафтом. Тобто на рахунку можуть перебувати одночасно власні і банківські гроші.

Кредитна картка онлайн

Процедура не займає багато часу, а ваша карта відразу ж після її активації буде повністю готова до використання. Будь-який співробітник будь-якого українського банку детально зможе пояснити всі основні моменти користування банківською кредитною карткою, графік нарахування відсотків по кредиту, а також штрафних санкцій, якщо платіж за користування коштами на картці буде прострочений (несплата щомісячного платежу). Виходить, кредитна картка онлайн замовлена через інтернет стає на сьогоднішній день не стільки вигідним, як необхідною дією в разі економії часу.

Оформити кредитну картку в Україні

Терміново потрібні гроші – картка або готівкові для здійснення покупки? З нашим сайтом, вони тепер завжди у Вас будуть під рукою. Кредитна картка ПриватБанку, як і кредитна картка Альфа-Банку – дозволить вам бути далеко від будь-якої фінансової проблеми. Крім цих банків, отримати Голд-картку можна і в Ідея-Банку, ОТП Банку та ін.

Жителі України можуть швидко і без проблем оформити кредитну карту в банку онлайн для власних потреб. Так за допомогою них можна здійснювати будь-які різні фінансові операції завдяки коштам, які надав вам в рамках вашого кредитного ліміту. У кожному банку він встановлюється індивідуально, варіюється від 2000 і до 100000 тисяч гривень. Варто розуміти, що сума виділеного вам ліміту буде повністю залежати від двох речей:

 • розмір заробітної плати
 • кредитна історія

Остаточна сума виданого кредитного ліміту буде залежати від позичальника, так як під час підписання договору, клієнт може вказати будь-яку іншу суму в кордоні наданої суми банком.

Кредитні картки банків: ТОП-пропозицій в Україні

лого
Альфа-Банк Кредитная карта Максимум

Альфа-Банк Кредитная карта "Максимум"

 • сума: до 100.000 грн.
 • процентна ставка: 0.14%
 • пільговий період: 62 днів

лого
ПриватБанк карта Универсальная Gold

ПриватБанк кредитна картка Универсальная Gold

 • сума: до 50.000 грн.
 • процентна ставка: 0.12%
 • пільговий період: 55 днів

лого
Forward Bank Кредитная карта

Forward Bank кредитна картка КОКО Кард

 • сума: до 100.000 грн.
 • процентна ставка: 0.13%
 • пільговий період: 60 днів

лого
ПУМБ Банк Кредитная карта

ПУМБ Банк кредитна картка Все Можу

 • сума: до 200.000 гррн.
 • процентна ставка: 0.13%
 • пільговий період: 62 днів

лого
ОТП Банк кредитная карта

ОТП Банк кредитна картка Мани на кармане легкая

 • сума: до 30.000 гррн.
 • процентна ставка: 0.14%
 • пільговий період: 55 днів

лого
Идея банк кредитная карта

Идея банк кредитна картка "Card Blanche White"

 • сума: до 30.000 гррн.
 • процентна ставка: 0.14%
 • льготный период: 55 дней

Кредитні картки банків в Україні

Більшість жителів країни змогли гідно повністю оцінити всі зручності, які дає використання банківських карт. Кредитні картки в Україні – є найзручнішим засобом розрахунку і зберігання своїх заощаджень. Видана банківська картка онлайн дасть масу переваг:

 • доступ до засобів можливий в будь-який час доби через широкої мережі банкоматів від різних банків по всій країні;
 • оплачувати різного роду послуги і здійснювати покупки, не виходячи зі свого будинку завдяки інтернет-банкінгу;
 • завдяки послузі смс інформування клієнта, Ви завжди в курсі своїх витрат і надходжень на карту (баланс рахунку, статус здійснюються транзакцій).

ТОП популярних банків-емітентів в Україні

Оскільки в Україні більша половина населення користується кредитними картами різних банків, на підставі проведеного аналізу і підведених підсумків НБУ в 2020 році, в ТОП-10 найпопулярніших і благонадійних банків увійшли:

 1. Приватбанк
 2. Укрсоцбанк
 3. Альфа-банк
 4. ОТП Банк
 5. УКрСибБанк
 6. ПУМБ
 7. Райффайзен Банк Аваль
 8. ОЩАДБАНК
 9. А-БАНК
 10. КРЕДОБАНК

Рейтинг вказує на те, яким банкам клієнти довіряють і де вони хочуть обслуговуватись в рамках вигідних умов кредитування.

Як отримати кредитну картку?

Тут все дуже просто. Для того, щоб замовити і отримати кредитну картку в будь-якому банку України, просто залиште онлайн-заявку через наш сайт Krediti-Online.com.ua. Це дасть вам гарантію завжди впевненість у цілості ваших коштів, адже навіть втративши кредитну картку – це не буде означати втрату грошей.

Основні документи, які необхідно надавати в будь-якому банку - це паспорт і ідентифікаційний код. Однак при необхідності отримати великий ліміт коштів на карту банк може зажадати додаткові дані клієнта і документи. Також підставою для цього можуть стати особливі умови кредитування, певний тип кредитної картки, а також умови банку, відмінні від стандартних.

Оформлення пластикової карти дасть фіксований мінімальний платіж, безкоштовне зняття грошей у величезній кількості банкоматів України, ніяких прихованих комісій, а також списань коштів.

Умови отримання кредитної банківської картки

Що потрібно, щоб отримати картку:

 1. бути повнолітнім громадянином України (18-65 років)
 2. мати паспорт та ІПН (ідентифікаційний код)
 3. проживати в Україні (крім: Крим і зона АТО)
 4. підтверджений трудовий дохід - довідка про мінімальний дохід від 3 тисяч гривень (офіційний/неофіційний дохід)
 5. військовий квиток особам до 27 років
 6. довідка з місця роботи за останні півроку
 7. документ з місця реєстрації за місцем оформлення позики

Час оформлення кредитної картки - в середньому 30 хвилин. Однак перш, ніж її оформляти, варто ознайомитися з усіма умовами цього та інших банків в Україні.

Процедура оформлення

На сьогоднішній день існують два способи оформлення кредитної картки:

 1. в будь-якому відділенні банку;
 2. через інтернет на сайті обраної структури.

Процедура при цьому буде скрізь однакова. Тільки у відділенні банку вам доведеться заповнювати вручну, а на сайті - через електронну форму.

Якщо ви вирішили замовити карту на сайті банку, вам потрібно зробити наступне:

 • У полях для заповнення потрібно вказати ПІБ та номер телефону. Потім слід натиснути «Замовити»
 • Після цього система зажадає дані паспорта та ІПН, після чого натиснути «Відправити»
 • При позитивному результаті ви зможете забрати картку в найближчому відділенні банку

Популярні кредитні продукти в Україні

Ми визначили 4 види кредитних карт, які схожі за умовами кредитування і популярні серед громадян України:

 • Кредитна карта «Максимум», Альфа-Банк – оформляється і обслуговується безкоштовно з 21 року, пільговий період становить до 62 днів, річна процентна ставка - 39,9%. Карта з овердрафтом, при цьому за зняття власних і кредитних коштів береться комісія 4%;
 • Універсальна карта Gold, Приватбанк – також безкоштовно випускається і обслуговується особам з 18 років. При цьому річна процентна ставка відсутня, а щомісячна складе 3,5%. Карта з овердрафтом дозволяє отримувати 7% річних на позитивний залишок коштів. 4% банк бере за зняття позикових грошей з карти і 1% - власних;
 • Кредитна карта Monobank – сучасна за всіма параметрами карта з безкоштовним випуском і обслуговуванням для клієнтів з 16 років. При відсутньої річній процентній ставці щомісяця треба платити 3,2%. Привабливий кешбек до 20%. За зняття банківських грошей клієнт заплатить 4%, а за власні - всього 0,5%;
 • Інноваційна банківська карта «Зелена», А-Банк - перша в Україні вертикальна карта, яка видається особам з 16 років. Безкоштовно випускається, обслуговується і розсилає СМС. 0% річна процентна ставка та 3,7% оплати щомісяця за користування. Умови зі зняття готівки і кешбек аналогічні монобанк.

Кредитні картки без довідок, перевірок і кредитної історії

Давайте будемо чесні з самим собою і погодимося з тим, що жоден банк не видасть і 100 грн, поки не перевірить позичальника. Ви ж не віддасте свої гроші першому зустрічному на вулиці лише на прохання "позичити" трохи грошей. Якщо вам потрібен невеликий кредитний ліміт, то отримати такий продукт - кредитна карта без довідок, без перевірок, цілком можливо, але це швидше за все буде кредит без довідок про доходи. А ось кредитна карта терміново без перевірки кредитної історії навряд чи буде отримана. Позичальник буде перевірений на наявність непогашених позик в інших банках. Ще один плюс отримання "кредитки" це те, що додаткових платежів без повідомлення клієнта не відбувається.

Плюси і мінуси кредитних карт

Оскільки існують певні вимоги щодо повернення кредитних коштів на карту банку, хочеться відзначити всі плюси і мінуси цієї послуги.

Переваги:

 • Швидке оформлення протягом 15-30 хвилин
 • У будь-який час доби можна замовити карту онлайн
 • Пільговий період в середньому 55-62 дня
 • Можливість зняти готівку в будь-якому банку країни і навіть світу
 • Оплата покупок без відсотків і з нарахуванням кешбек

Недоліки:

 • Перевищення пільгового періоду, який насправді може становити 30 днів
 • Перевіряти своєчасне погашення боргу аж до копійки. Інакше нараховуються штрафи
 • Додаткові комісії, не враховані в умовах договору

Умови кредиту на кредитну картку:

 • тип кредиту: кредитні картки
 • сума кредиту: від 1000 до 200000 грн
 • перший кредит: до 100 000 грн.
 • термін кредиту: 1 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 62 днів
 • ставка на добу середня: від 0,14%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 20%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання та відповіді: кредитні картки

❶ Як взяти кредит з поганою історією ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит з поганою кредитною історією ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит з поганою історією ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту з поганою кредитною історією ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.