Олександр Дульский

Олександр Дульский
Посада: адвокат, керуючий партнер юридичної компанії «Войченко і Дульський»

Адвокат, керуючий партнер АО "Войченко і Дульський" юридичної компанії, що входить до TOП-5 найкращих адвокатських об'єднань в Україні.

Отримав ступінь магістра права в 2010 році за спеціальністю «Правознавство» в Університеті економіки та права «КРОК». З 2016 року був обраний до складу Ради адвокатів міста Києва. Отримав почесну нагороду в 2017 р від Національної асоціації адвокатів України. У 2018 р очолив Комітет з наближення системи адвокатури України до європейських правових стандартів Національної асоціації адвокатів України. Також удостоївся нагороди «Почесною відзнакою НААУ» і був нагороджений орденом «Видатний адвокат України». У 2019 році успішно закінчив аспірантуру Національної академії внутрішніх справ за спеціальністю «Право». За 2020 рік пройшов міжнародне навчання в країнах Близького Сходу: ОАЕ та Ізраїлі.

Специализация на непересічних справах: захист від кримінального переслідування в Україні та на території ЄС; забезпечення процесуального захисту в Європейському суді з прав людини; захист бізнесу; альтернативне врегулювання спорів; супровід складних переговорів.

смотреть в Facebook
смотреть в Linkedin
смотреть в YouTube

Статті